صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ | ۲:۰۶ ب.ظ
0
مدیرکل اموراجتماعی استانداری اردبیل:

۶۲ سازمان مردم نهاد در سطح استان اردبیل فعالیت می‌کنند

مدیر کل امور اجتماعی استانداری اردبیل گفت: در حال حاضر ۶۲ تشکل مردم نهاد در سطح استان اردبیل فعالیت می‌کنند که از ابتدای امسال نیز ۶ سازمان مردم نهاد جدید به لیست اضافه شدند.

وراوی :

وراوی:شفیع شفیعی در جمع نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد استان اردبیل اظهار داشت: اولین جلسه سازمان‌های مردم نهاد استان اردبیل را در سال جاری برگزار می‌کنیم که خوشبختانه از ابتدای امسال حدود ۶ تشکل جدید به ثبت رسیده است که باید برای اخذ پروانه اصلی فعالیت‌های خود را گسترش دهند.

وی گفت: از این ۶ موسسه ۲ تشکل در بخش محیط زیست، ۲ تشکل در حوزه خیریه و ۲ تشکل در حوزه فرهنگی فعالیت خواهند کرد که در حال حاضر حدود ۶۲ تشکل مردم نهاد در سطح استان اردبیل فعالیت می‌کنند.

مدیر کل اموراجتماعی  استانداری اردبیل افزود: سازمان‌های مردم نهاد باید به صورت مرتب گزارش عملکرد خود را ارائه دهند و به صورت سالانه نیز عملکردهای مالی و اجرایی خود را به صورت یک گزارش ارائه کنند.

شفیعی تصریح کرد: این موسسات به صورت غیرانتفاعی و غیر سیاسی است که فعالیت سیاسی برای این تشکل‌ها خارج از چهارچوب قانونی است که این موضوع باید مورد توجه سازمان‌های مردم نهاد در استان اردبیل باشد.

وی بیان کرد: دوره آموزشی یک روزه برای نمایندگان تشکل‌های مردم نهاد در اواخر مردادماه برگزار می‌شود که در حال حاضر نیز حدود ۸ سازمان مردم نهاد در سطح استان در حال تاسیس هستند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر