صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ | ۲:۵۰ ب.ظ
0
با حضور خبرنگاران و مسئولان اردبیل؛

آئین گرامیداشت روز خبرنگار در اردبیل برگزار می‌شود

سخنگوی خانه مطبوعات استان اردبیل از برگزاری آئین گرامیداشت روز خبرنگار در ۱۷ مرداد با حضور خبرنگاران و مسئولان اردبیل خبر داد.

وراوی :

وراوی:مهران محمدی ظهر امروز در آستانه روز خبرنگار و در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: با تشکیل کمیته‌ای در خانه مطبوعات استان اردبیل آئین گرامیداشت روز خبرنگار، ۱۷ مرداد از ساعت ۱۹ در سالن اجتماعات شرکت مخابرات استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با حضور خبرنگاران، فعالان رسانه‌ای، مدیران استانی و نمایندگان مجلس، استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل در این آئین سخنرانی کرده و یک گروه هنری به اجرای موسیقی خواهند پرداخت.

محمدی خاطرنشان کرد: برای برگزاری آئین روز خبرنگار برخی نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان به صورت مادی و معنوی حمایت‌های لازم را انجام داده‌اند که ما قدردان همه این عزیزان هستیم و این موضوع نشان دهنده میزان توجه آنها به رسانه‌های استان است.

وی بیان کرد: تجلیل از خانواده روزنامه نگاران فقید استان، تجلیل از پیشکسوتان و خبرنگاران و  برندگان مسابقات ورزشی روز خبرنگار بخش‌های دیگر این مراسم را تشکیل می‌دهند و در تلاش هستیم تا مراسم به شکل مطلوب به اجرا درآید.

سخنگوی خانه مطبوعات استان اردبیل با دعوت از همه فعالان رسانه‌ای برای شرکت در این آئین تصریح کرد: این مراسم می‌تواند نقطه آغازی بر رفع برخی کدورت‌ها و ایجاد همدلی باشد و ما از دوستان و همکاران عزیز مطبوعاتی می‌خواهیم در کنار هم این روز را گرامی بدارند.

وی افزود: برای این آئین برخی اقدامات دیگری نیز در نظر گرفته‌ایم که با مشارکت بانک‌ها اجرایی می‌شود و در روز خبرنگار شرکت کنندگان در جریان آن قرار خواهند گرفت.

محمدی با قدردانی از شورای شهر و شهرداری اردبیل و بسیج رسانه وبسیج هنرمندان استان در برگزاری برنامه‌های جداگانه تجلیل از خبرنگاران گفت: این نهادها پیش از این نیز به روش‌های مختلف از رسانه‌های استانی حمایت مستمر کرده‌اند و امیدواریم اینگونه اقدامات روحیه بخش از دوام لازم برخوردار باشد.

وی افزود: با تعامل روابط عمومی شهرداری و خانه مطبوعات، از رسانه‌های محلی خواستیم تا افراد مورد نظر را معرفی نمایند و خانه مطبوعات در دو نوبت اقدام به ارسال لیست خوداظهاری مدیران و سرپرستان رسانه‌ها به روابط عمومی نمود تا شورا و شهرداری براساس آن نسبت به برگزاری آئین تجلیل از خبرنگاران اقدامات موردنظر خود را عملیاتی نمایند.

سخنگوی خانه مطبوعات استان اردبیل از  آغاز کلاس آموزشی صفحه آرایی در محیط ایندزاین برای ثبت نام کنندگان خبر داد و گفت: این کلاس ها با مشارکت و حمایت مناسب جهاددانشگاهی استان اردبیل از روز پنجشنبه ۱۵ مرداد در سایت آموزشی این نهاد شروع می‌شود و به مدت ۴۶ ساعت در طول دو ماه ادامه خواهد یافت تا بتواند در توانمندسازی فعالان این بخش موثر واقع گردد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر