صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ | ۵:۰۰ ب.ظ
0

فرماندار خلخال گفت: اعتبارات سفر اخیر وزیر راه به این شهرستان تاکنون تخصیص نیافته است.

وراوی :

وراوی:علی نظری شیخ احمد در تشریح دستاوردهای سفر وزیر راه به این شهرستان اضافه کرد: شهرستان خلخال در بن بست محورهای ارتباطی قرار گرفته و متاسفانه برخوردار از راه های مناسب ارتباطی نیست.

وی افزود: این شهرستان حتی یک راه اصلی که بتواند آن را به مرکز استان متصل کند ندارد و سایر محورهای مواصلاتی نیز وضعیت مطلوبی برای تردد ندارند.

فرماندار خلخال از جمله اهداف سفر وزیر راه به این شهرستان را مشاهده وضعیت راه های ارتباطی از نزدیک عنوان و تصریح کرد: در این سفر اجرای بخشی از جاده کلور – دارم مورد تاکید قرار گرفتو

به گفته نظری شیخ احمد علاوه بر این روکش آسفالت جاده هشتجین و روشنایی جاده اسالم – خلخال نیز در دستور کار قرار گرفت.

این مسئول از تصمیم گیری وزارت راه برای اجرای تونل زندانه در جاده پونل خبر داد و ادامه داد: در عین حال آسفالت جاده های روستایی نیز از تصمیمات حاشیه این سفر بود.

فرماندار خلخال اجرای این پروژه ها را نیازمند تخصیص اعتبار دانست و متذکر شد: فصل کاری در این شهرستان محدود است و با گذشت چهار ماه از سال انتظار داریم اعتبارات در زمان مناسب اختصاص یابد.

نظری شیخ احمد در خصوص زمان تعیین شده برای تخصیص اعتبار عنوان کرد: قول مساعد تخصیص در اعتبارات سال جاری مطرح شده و ما منتظر اقدام مدیران وزارت نیرو هستیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر