صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۲ ق.ظ
0

وراوی:مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت: از آغاز برداشت گندم تاکنون توانسته‌ایم نیم میلیون تن از کشاورزان استان اردبیل بدون هیچ گونه مشکلی گندم خریداری کنیم.

وراوی :

وراوی: علی نوبخت صبح امروز در دیدار با مصطفی افضلی‌فرد، نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از آغاز برداشت گندم تاکنون توانسته‌ایم نیم میلیون تن از کشاورزان استان اردبیل بدون هیچ گونه مشکلی گندم خریداری کنیم.
مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل افزود: مراکز خرید ما در شهرهای مختلف استان برقرار است و آمادگی داریم محصول کشاورزان را تا زمان تحویل آنها خریداری کرده و نسبت به ذخیره‌سازی آن اقدام کنیم.
نوبخت نیاز مصرفی سالانه استان را ۲۰۰ هزار تن اعلام و بیان کرد: ‌برای تأمین نان مورد نیاز به مقدار کافی گندم ذخیره‌سازی شده که به تدریج در اختیار کارخانه‌های آردسازی قرار می‌گیرد تا نسبت به تأمین آرد مورد نیاز و تهیه نان اقدامات بعدی به انجام برسد.
وی روند خرید را یک روند همراه با آرامش و اطمینان‌ خاطری دانست و گفت: امسال کیفیت گندم خریداری شده از کشاورزان و ذخیره‌سازی‌ها قابل قبول بوده و حتی ارسال به سایر مناطق و استان‌ها را نیز شاهد بودیم تا بهره‌گیری از این ظرفیت به انجام برسد.
مصطفی افضلی‌فرد، نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل با ابراز رضایت از وضعیت خرید گندم و آرد تولیدشده از تلاش‌های مدیرکل شرکت غله استان و تمامی دست‌اندرکاران خرید گندم قدردانی کرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر