صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۵۶ ق.ظ
0

وراوی:مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: وزیر ارتباطات و فناوری روز چهارشنبه ۱۴ مردادماه به همراه تمامی مدیران حوزه ICT کشور به در قالب یک سفر دو روزه میهمان اردبیل است.

وراوی :

وراوی:نجف رجبی اظهار داشت: وزیر ارتباطات و فناوری روز چهارشنبه ۱۴ مردادماه به همراه تمامی مدیران حوزه ICT کشور از جمله مدیرعاملان شرکت‌های ایرانسل، همراه اول و رایتل در قالب یک سفر دو روزه میهمان اردبیل است.
وی گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این سفر دو روزه برنامه‌های مختلفی از جمله دیدار با فعالان حوزه فناوری و ارتباطات، تجار و سرمایه گذاران این حوزه و نیز شرکت در جلسه شورای اداری استان اردبیل را در برنامه خود خواهد داشت.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل افزود: افتتاح پروژه‌های شرکت ارتباطات زیرساخت و بهره‌برداری از اینترنت نسل چهارم ایرانسل در استان اردبیل از دیگر برنامه‌های وزیر ارتباطات در اردبیل است.
رجبی تصریح کرد: افتتاح پروژه‌های شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور وزیر ارتباطات در مرکز مخابرات خاتم النبین به انجام می‌رسد که در این سفر مشکلات استان اردبیل در حوزه‌های مختلف ICT بررسی می‌شود.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر