صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۳:۱۸ ب.ظ
0

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل گفت:‌ اردبیلی‌ها سالانه بیش از 200 هزار تن آرد مصرف می‌کنند تا با تبدیل به نان مرغوب روانه بازار مصرف شود.

وراوی :

وراوی: به نقل از روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل، علی نوبخت در بازدید افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین از این اداره کل اظهار کرد:‌ تاکنون توانستیم ۰٫۵ میلیون تن از کشاورزان بدون هیچگونه مشکل گندم خریداری کنیم.

وی افزود: مراکز خرید ما در شهرهای مختلف استان برقرار است و آمادگی داریم محصول کشاورزان را تا زمان تحویل آنها خریداری کرده و نسبت به ذخیره‌سازی آن اقدام کنیم.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل نیاز مصرفی سالانه استان را ۲۰۰ هزار تن اعلام کرد و یادآور شد: ‌برای تأمین نان مورد نیاز این مقدار کافی گندم ذخیره‌سازی شده که به تدریج در اختیار کارخانه‌های آردسازی قرار می‌گیرد تا نسبت به تأمین آرد مورد نیاز و تهیه نان اقدامات بعدی به انجام برسد.

نوبخت روند خرید را یک روند همراه با آرامش و اطمینان‌ خاطری اعلام کرد و ادامه داد: امسال کیفیت گندم خریداری شده از کشاورزان و ذخیره‌سازی‌ها قابل قبول بوده و حتی ارسال به سایر مناطق و استان‌ها را نیز شاهد بودیم تا بهره‌گیری از این ظرفیت به انجام برسد.

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی نیز با حضور در اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان اردبیل ضمن ابراز رضایت از وضعیت خرید گندم و آرد تولید شده از زحمات نوبخت مدیرکل شرکت غله و کلیه دست‌اندرکاران خرید گندم تقدیر کرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر