صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۹:۱۷ ب.ظ
0
در آستانه رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال

شهرداری اردبیل میزبان ماشین‌سازی تبریز است

در آستانه آغاز مسابقات لیگ دسته اول فوتبال، تیم‌های شهرداری اردبیل و ماشین‌سازی تبریز در اردبیل به مصاف هم می‌روند.

وراوی :

وراوی: براساس اعلام عصر امروز سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری اردبیل، این بازی عصر فردا از ساعت ۱۸ در استادیوم تختی اردبیل برگزار می‌شود تا دو تیم لیگ دسته یکی شهرداری اردبیل و ماشین‌سازی تبریز خود را در آغاز مسابقات لیگ دسته یک محک بزنند.

این دیدار در آستانه آغاز رقابت‌های لیگ دسته یک کشور و به منظور هماهنگی و آماده‌سازی دو تیم در اردبیل برگزار می‌شود.

این بازی می‌تواند با توجه به برگزاری در استادیوم تختی و زمین اصلی تیم شهرداری اردبیل در مسابقات لیگ دسته یک و با توجه به پیشینه دو تیم و نیز آمادگی مطلوب آنها به دیدار جذاب و دیدنی تبدیل شود.

دیدار دوستانه این دو تیم لیگ یکی بنا به صلاحدید سرمربی تیم شهرداری اردبیل در استادیوم تختی و با حضور هواداران و مردم اردبیل برگزار می‌شود تا این تیم برای برگزاری دیدارهای رسمی خود در لیگ دسته یک آماده شود.

تیم شهرداری اردبیل امسال روند آماده‌سازی مطلوبی داشته و هم اکنون آمادگی خوبی را پیش از آغاز فصل کسب کرده این تیم پیش از این سه دیدار تدارکاتی با تیم‌های نخبگان مهر اردبیل و تیم‌های لیگ برتری سیاه جامگان مشهد و ملوان بندرانزلی برگزار کرده که حاصل آن یک پیروزی و دو تساوی در مقابل تیم‌های لیگ برتری بوده است.

این تیم در مصاف با نخبگان مهر به پیروزی چهار بر یک رسید و در شهرستان نیر در مقابل سیاه جامگان به تساوی یک بر یک و در شهر انزلی در برابر ملوان امیر قلعه‌نویی به تساوی دو بر دو دست یافت.

با توجه به استقبال بی‌نظیر و بی‌سابقه هواداران تیم شهرداری اردبیل از بازی‌های فصل گذشته انتظار می‌رود اولین بازی غیر رسمی این تیم در استادیوم تختی طی فصل جاری با استقبال تماشاگران روبه‌رو شود.

دیدار تیم‌های شهرداری اردبیل و ماشین‌سازی شهرداری تبریز فردا چهارشنبه ساعت ۱۸ در استادیوم تختی اردبیل و بدون بلیط فروشی برگزار می‌شود.

بازیکنان، کادر فنی و مدیران تیم شهرداری اردبیل برای این دیدار از عموم علاقمندان و هواداران تیم خواسته‌اند که با حضور گسترده و متحد در استادیوم تختی با تماشای این بازی و تشویق تیم بار دیگر حمایت‌های بی‌دریغ خود را نشان دهند تا تیم با روحیه‌ای مضاعف به رقابت‌های لیگ دسته یک وارد شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر