صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۹:۳۳ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان نیر گفت: جشنواره آش‌های محلی در تاریخ ۲۹ و ۳۰ مردادماه در منطقه تفریحی و توریستی بولاغلار نیر برگزار برگزار می‌شود.

وراوی :

وراوی: اکبر صمدی پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی پروژه‌ها و برنامه‌های در دست اجرا در شهرستان نیر اظهار داشت: همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان نیر با هدف شناسایی ومعرفی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های سرمایه‌گذاری در این شهرستان و جلب و جذب هر چه بیشتر سرمایه‌گذاران برای حضور و فعالیت در نیر برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش همزمان با برگزاری جشنواره آش‌های محلی در تاریخ ۲۹ و ۳۰ مردادماه در منطقه تفریحی و توریستی بولاغلار نیر برگزار و در قالب آن بیش از ۷۰ سرمایه‌گذاری و مجری طرح‌های اقتصادی در حوزه‌های مختلف و به ویژه نیری‌های مقیم تهران حضور یافته و با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سرمایه‌گذاری در این منطقه آشنا می‌شوند.

صمدی از فعال بودن ۲۵ واحد تولیدی و اقتصادی در شهرستان نیر خبر داد و اگفت: این همایش می‌تواند فرصتی بزرگ برای جذب و جلب هر چه بیشتر سرمایه‌گذاران و فعالیت آنها در حوزه‌های تولیدی و صنعتی شهرستان و به ویژه در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی شده و زمینه‌های توسعه اقتصادی و درآمدی شهرستان را با بهره‌برداری از ظرفیت‌های گردشگری، کشورزی، صنعت، معدن و سایر توانمندی‌ها فراهم آورد.

فرماندار شهرستان نیر با اشاره به پروژه‌های راهسازی در شهرستان نیر بیان کرد: با اختصاص مبلغ ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال تلاش و جدیت بر زیرسازی و آسفالت مسیر کریق به آرموداق هستیم که با بهره‌برداری از این مسیر راه ارتباطی این شهرستان تا مرکز کشور ۱۰۰ کیلومتر کاهش می‌یابد و تلاش می‌کنیم تا هر چه زودتر با هماهنگی‌های لازم این کار در این محور مواصلاتی به انجام برسد.

وی در مورد پروژه تعریض راه دورسونخواجه شهرستان نیر تصریح کرد:‌ این راه که ۱۵ کیلومتر طول دارد و راه اصلی به دورسونخواجه و شهرک تخصصی آب نیر بوده امسال با اختصاص ۲ میلیارد و ۵ میلیون تومان اعتبار به طول ۵ کیلومتر تعریض می‌شود که امیدوارم با اختصاص اعتبارات لازم بتوانیم شاهد بهره‌برداری کامل از این مسیر باشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر