صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۲ ب.ظ
1

وراوی:نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجهزترین و بزرگ‌ترین تفرجگاه آبی استان اردبیل در سد سبلان مشگین‌شهر احداث و راه‌اندازی می‌شود.

وراوی :

وراوی: یونس اسدی بعد از ظهر امروز در نشست با مدیرکل میراث فرهنگی استان و مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل اظهار داشت: مجهزترین و بزرگ‌ترین تفرجگاه آبی استان اردبیل در زمینی به مساحت ۵۰۰ هکتار در سد سبلان مشگین‌شهر احداث و راه‌اندازی می‌شود.
وی با بیان اینکه این تفرجگاه توسط بنیاد توسعه کارآفرینی احداث می‌شود، افزود: با توجه به ظرفیت‌های گردشگری این شهرستان و زیرساخت‌های ایجاد شده در این حوزه با راه‌اندازی این تفرجگاه شاهد افزایش تعداد گردشگران و مسافران در این منطقه می‌شویم.
نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در کنار این تفرجگاه با توجه به ظرفیت‌های موجود طرح پرورش ماهی در قفس نیز در محوطه سد سبلان مشگین‌شهر با همت و مشارکت بخش خصوصی در قالب ۵ شرکت تعاونی اجرا می‌شود که این امر می‌تواند زمینه توسعه صنعت آبزی‌پروری را نیز در منطقه فراهم آورد.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر نیز در این نشست با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه گردشگری شهرستان مشگین شهر بیان کرد: با توجه به قابلیت‌ها و ظرفیت‌های مختلف در این حوزه تحولی اساسی در شهرستان ایجاد شده و پروژه‌های عظیمی همچون بزرگ‌ترین پل معلق خاورمیانه در این شهرستان احداث شده که زمینه حضور هر چه بیشتر گردشگران و مسافران را در منطقه فراهم می‌آورد.
ابراهیم امامی ایجاد و تقویت زیرساخت‌ها را از عوامل مهم و تاثیرگذار در توسعه صنعت گردشگری در این منطقه دانست و گفت: باید در زمینه احداث مراکز اقامتی و تفریجی نظیر تفرجگاه‌ها و مجتمع‌های آبدرمانی و نیز احداث و بهسازی راه‌های مواصلاتی اقدامات اساسی در شهرستان مشگین‌شهر انجام شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر