صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۱۴ ب.ظ
0

وراوی:مدیرعامل آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: امسال مبلغ ۴۵ میلیارد تومان اعتبار برای احداث مدل دوم تصفیه‌خانه فاضلاب اردبیل اختصاص یافته است.

وراوی :

وراوی: علی خاک‌نژاد عصر امروز در بازدید از تصفیه‌خانه اردبیل اظهار داشت: با توجه به اینکه در شهرهای اردبیل، خلخال، هشتجین و گرمی با مشکل آب مواجه هستیم بنابراین ضروری است تا تاسیسات آبرسانی در این شهرها مطالعه شود.
وی با بیان اینکه مطالعات تله‌متری در برخی شهرهای اردبیل انجام شده و در بقیه شهرها نیز انجام می‌شود، افزود: مطالعه و استانداردسازی تاسیسات آبرسانی در شهرهای کوچک نیز با جدیت پیگیری می‌شود و این امر یکی از برنامه‌های مهم است.
وی مطالعه و راه‌اندازی خط دوم انتقال آب اردبیل و سرعین را جزو برنامه‌های اولویت‌دار امسال دانست و افزود: باید برای افزایش بهره‌وری ظرفیت تصفیه‌خانه‌های آب در سطح استان را افزایش دهیم که در این حوزه برنامه‌ریزی‌های اساسی باید انجام شود.
وی اجرای پدافند غیرعامل را در اجرای پروژه‌های آب و فاضلب مهم و ضروری خواند و افزود: در این حوزه بری مطالعه پدافند غیرعامل در طرح‌های آب و فاضلاب استان ۷۶ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته که امسال این کار انجام می‌شود.
وی از اختصاص ۴۵ میلیارد تومان اعتبار برای احداث مدول دوم فاضلاب اردبیل خبر داد و افزود: مبلغ ۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیز برای اجرای خط انتقال دوم فاضلاب اردبیل به طول ۹ کیلومتر تخصیص یافته است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر