صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۱۶ ق.ظ
0

وراوی:مدیرعامل شرکت ایرانسل گفت: تا به امروز حدود ۸۰ شهر کشور تحت پوشش اینترنت نسل چهارم ۴G قرار گرفته‌اند.

وراوی :

وراوی:علیرضا قلمبر دزفولی صبح امروز در حاشیه مراسم معرفی نسل چهارم اینترنت ایرانسل در اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ از سال گذشته امکان بهره‌برداری از اینترنت پرسرعت ۳G و ۳G به ایرانسل داده شد که فردا در استان اردبیل به صورت رسمی اینترنت پرسرعت نسل چهارم مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
وی تصریح کرد: اینترنت پرسرعت نسل چهارم ایرانسل در شهرهای اردبیل و سرعین به طور رسمی فردا افتتاح می‌شود که نسل سوم اینترنت نیز به جز شهرهای اردبیل و سرعین در شهرستان خلخال قابل استفاده است.
مدیرعامل شرکت ایرانسل گفت: اینترنت پرسرعت نسل چهارم آخرین فناوری روز دنیا بوده که در اغلب کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار گرفته و یکی از مهمترن ویژگی‌های آن سرعت بالای تبادل اطلاعات است به طوری که نسبت به اینترنت نسل سوم حدود ۱۰ برابر افزایش سرعت دارد.
قلمبر دزفولی بیان کرد: به یقین این کار مقدمه ارائه دولت الکترونیک و دولت همراه برای انجام خدمات بانکی و بیمه‌ای را فراهم می‌کند که می‌تواند در حوزه‌های آموزش مجازی و سایر بخش‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.
وی افزود: در ۴۰۰ شهر و دهستان کشور نسل سوم اینترنت ایرانسل مورد بهره‌برداری قرار گرفته و تا به امروز نیز حدود ۸۰ شهر کشور تحت پوشش اینترنت نسل چهارم قرار گرفتند.
مدیر عامل شرکت ایرانسل اظهار کرد: در حال حاضر ۴۵ میلیون نفر مشترک از خدمات شرکت ایرانسل در سطح کشور استفاده می‌کنند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر