صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۸ ق.ظ
0
مدیرکل آموزش‌وپرورش اردبیل:

۲هزار کلاس درس در اردبیل هوشمند شده است

وراوی:مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل گفت: در سال گذشته حدود ۲ هزار کلاس درس در سطح استان اردبیل هوشمند سازی شده است که امسال نیز در حد توان برای هوشمند سازی مدارس و کلاس‌های درس تمام سعی خود را به کار می‌گیریم.

وراوی :

وراوی:صابر سپهری در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: طرح پروژه مهر برای آماده‌سازی مدارس برای شروع سال تحصیلی پیش‌بینی‌شده است که از اول اردیبهشت سال ۹۴ این طرح شروع‌شده و در بخش‌های مختلف برای ساماندهی ثبت‌نام و تجهیز مدارس جلسات مختلفی برگزار شده است.
وی گفت: ناحیه اول و دوم آموزش‌وپرورش و شهرستان‌های خلخال، مشگین شهر و پارس‌آباد با کمبود فضای آموزشی مواجه هستند و اداره کل آموزش‌وپرورش به دنبال این موضوع است که در بهبود فضای آموزشی استان اردبیل تلاش کند که خوشبختانه مجمع خیرین مدرسه‌ساز در این زمینه کمک‌رسان آموزش‌وپرورش هستند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل افزود: متأسفانه در شهرک‌های تازه تأسیس‌شده به دلیل نبود امکانات کافی با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم که باید احداث مدارس در این شهرک‌ها مورد توجه باشد که ۲ شیفته کردن برخی مدارس برای ساماندهی این طرح در صورت کمبود مدرسه باید در دستور کار قرار بگیرد.
سپهری با اشاره به ستاد اسکان استان اردبیل اظهار کرد: ستاد اسکان فرهنگیان استان اردبیل بعد از خردادماه فعالیت خود را شروع کرده است که در قالب این طرح یک سری از مدارس آموزش‌وپرورش استان اردبیل در تمامی شهرستان‌ها برای اسکان مسافران آماده‌شده است و تمامی کارکنان آموزش‌وپرورش ۲۴ ساعته برای آماده‌سازی این مدارس فعالیت داشته‌اند.
وی بیان کرد: امسال خانه‌های معلم استان اردبیل ۷۰ درصد به‌صورت اینترنتی رزرو شده و نیز ۳۰ درصد به‌صورت حضوری که در تعطیلات ۲ روزه عید فطر نزدیک به ۱۹ هزار نفر در مدارس آموزش‌وپرورش اسکان داده‌ شده‌اند.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اردبیل گفت: امسال تعداد ثبت‌نام‌های دانش آموزان نسبت به سال گذشته افزایش‌یافته که خوشبختانه در سال گذشته حدود ۲ هزار کلاس درس هوشمند سازی شد و امسال نیز تمام تلاش خود را در این رابطه انجام می‌دهیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر