صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ | ۱:۱۵ ب.ظ
0

سرپرست فنی و حرفه ای استان اردبیل از برگزاری دوره‌های آموزش نانوایان در این استان در طول سال جاری خبر داد.

وراوی :

وراوی: ممی زاده در جمع خبرنگاران تصریح کرد: در راستای کیفیت بخشی به نان دوره های آموزش نانوایان در طول سال اجرا می شود.

وی با تاکید به اینکه در بخش نان کارآموز آزاد نداریم، اضافه کرد: درخواست برای برگزاری کلاس ها از طریق اداره غله صورت می گیرد و در ادامه اتحادیه نانوایان متقاضیان را معرفی می کند.

سرپرست فنی و حرفه ای استان با تاکید به اینکه کوتاه ترین دوره های آموزشی فنی و حرفه ای در بخش نان است، ادامه داد: این به این دلیل است که آموزش دیده ها شاغل اند و آموزش ها صرفا برای تکمیل اطلاعات انجام می شود.

ممی زاده با بیان اینکه فنی و حرفه ای برخی دوره ها را متناسب با اعلام نیاز دستگاه های اجرایی برگزار می کند، اظهار داشت: در صورتی که غله برگزاری دوره با هدف بازآموزی را تعریف کند ما دوره ها را برگزار می کنیم.

این مسئول به روز رسانی دوره های آموزشی را از سیاست های این نهاد دانست و تاکید کرد: به عنوان مثال در موضوع نان آموزش بهره گیری از تجهیزات روز مورد توجه است.

سرپرست فنی و حرفه ای استان مهارت آموزی و توانمند کردن حرف مختلف را هدف مستمر فنی و حرفه ای خواند و بیان داشت: به عنوان مثال در بخش نان به دلیل مشکلات کیفی آن آموزش نانوایان را در دستور کار داریم.

ممی زاده با اذعان به تعریف ۱۵ حرفه در بخش نان ادامه داد: سالانه نزدیک به هزار و ۳۰۰ نفر از آموزش ها در این خصوص بهره مند می شوند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر