صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ | ۳:۰۷ ب.ظ
0

وراوی:معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از تدارک و آمادگی تورهای رایگان اردبیل گردی برای استفاده مسافران و گردشگران در طول تابستان خبر داد.

وراوی :

وراوی: به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قادر تقی زاده افزود: این تورها با همکاری شهرداری اردبیل، اداره کل اوقاف و امور خیریه، اداره کل حفاظت و محیط زیست، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جامعه راهنمایان تور برای آشنایی و بازدید گردشگران و مسافران از جاذبه های تاریخی و طبیعی اردبیل تدارک دیده شده است.
وی اضافه کرد: تورهای اردبیل گردی هر روز در دو نوبت صبح و بعداز ظهر از ساعت ’۱۲:۳۰- ۱۰ ‘و ‘ ۱۸:۳۰- ۱۶ ‘ از مقابل مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی حرکت می کنند.
به گفته وی در این تور ، بازدید از اماکن تاریخی و طبیعی چون پل های تاریخی، جمعه مسجد، منطقه نمونه گردشگری دریاچه شورابیل، موزه تاریخی طبیعی اردبیل و موزه مردم شناسی گنجانده شده است.
تقی زاده بیان کرد: گردشگرانی که از اقصی نقاط کشور به شهر چشمه های بهشتی سفر می کنند، با شرکت در این تور ضمن آشنایی و بازدید از جاذبه های تاریخی طبیعی شهر، اطلاعاتی را نیز در مورد تاریخ اردبیل، مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی و موزه های این شهر توسط راهنمایان تور کسب می کنند.
وی به برگزاری تورهای استان گردی با هماهنگی دفاتر خدمات مسافرتی از مبدأ شهرستان های اردبیل و سرعین اشاره کرد و گفت: در این تور قابلیت ها و جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان های نمین، اردبیل، سرعین، مشگین شهر، خلخال و نیر به گردشگران و مسافران معرفی می شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر