صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ | ۸:۴۰ ب.ظ
0

استاندار اردبیل گفت: باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی اشتغال در استان اردبیل در فضاهای مجازی ایجاد شود.

وراوی :

وراوی:مجید خدابخش در نشست مشترک با فعالان حوزه ICT در دانشگاه محقق اردبیلی اظهار داشت: هم‌اکنون بخش زیادی از زندگی مردم با فضاهای مجازی عجین شده است ولی متأسفانه در حوزه اشتغال در این بخش توفیق زیادی حاصل نشده است.

وی با اشاره به اینکه باید فعالیت‌های خوبی در حوزه ICT به‌ویژه در بخش گردشگری و اکو توریسم و توریسم سلامت افزایش یابد، گفت: تور گردانی نیز یک موضوع بسیار مهم است که موردتوجه باید قرار بگیرد.

خدابخش تصریح کرد: استان اردبیل با وجوداینکه سالانه میلیون‌ها گردشگر را به خود جذب می‌کند ولی متأسفانه نتوانسته در این راستا درآمد چندانی کسب کند که باید مدیریت سفر و برنامه‌ریزی مناسب ایجاد درآمد از این بخش موردتوجه قرار گیرد.

وی تصریح کرد: باید افکار و اذهان عمومی را برای ایجاد اشتغال در فضاهای مجازی افزایش دهیم تا بتوانیم از این حوزه در راستای افزایش اشتغال در استان اردبیل استفاده کنیم.

وی با اشاره به تصویب منطقه آزاد توسط هیئت دولت و ارائه آن به مجلس شورای اسلامی گفت: این امر می‌تواند توسعه اشتغال و اقتصاد در اردبیل را به دنبال داشته باشد و با تصویب این طرح روابط تجاری بین استان اردبیل با کشورهای هم‌جوار از جمله کشور روسیه افزایش می‌یابد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر