صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ | ۸:۲۶ ق.ظ
0

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت نامناسب پوشش تلفن همراه در جاده‌های جنوب استان اردبیل از وزیر ارتباطات خواست تا این موانع و مشکلات را برطرف کند.

وراوی :

وراوی: جلیل جعفری بنه خلخال در نشست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با جمعی از فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی اظهار کرد: وزیر ارتباطات یکی از وزرای توانمند و خوش‌ اخلاق دولت روحانی است که قطعا با پیگیری‌های شخص وزیر به عنوان رئیس کمیسیون مشترک ایران و آذربایجان سعی خواهد شد تا بسیاری از موانع توسعه این ارتباطات برطرف شود.

وی گفت: فضای مثبتی در دولت تدبیر و امید در حوزه اشتغال و توانمندی اقتصادی به ویژه بعد از موانع تحریم به وجود آمده که امیدواریم در استان اردبیل نیز نتایج مطلوب و مناسب آن را شاهد و ناظر باشیم.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شهرستان خلخال و کوثر از داشتن واحدهای تولیدی و صنعتی بزرگ و کارآفرین محروم است و سال‌ها است که ما در تلاش هستیم تا کارخانه سیمان به سرعت راه‌اندازی شود که با ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی کار به حالت راکد و نیمه تعطیل درآمده که در رایزنی با کشور آذربایجان می‌توان سرمایه‌گذارانی را برای این مجموعه پیدا کرد.

جعفری بنه خلخال، تصریح کرد: برای کارخانه سیمان تمام بسترها و ظرفیت‌ها از معدن گرفته تا دیگر مجوزهای مورد نیاز صادر شده و فراهم آمده است که اگر این کارخانه به سرعت راه‌اندازی شود و زمینه اشتغال مولد برای بیکاران فراهم می‌آید.

وی به وضعیت نامناسب جاده‌های ارتباطی و مواصلاتی این شهرستان و نبود یک جاده استاندارد و به صورت بزرگراه اشاره کرد و افزود: جای تاسف دارد که در جاده‌ها پوشش تلفن همراه را به صورت ضعیف شاهد هستیم که انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر نسبت به تقویت این امر در پوشش تلفن همراه و ایرانسل اقدامات اساسی انجام شود.

جعفری بنه خلخال در پایان سخنان خود عنوان کرد: وزیر ارتباطات از ایجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در فضای مجازی و IT خبر دادند که باید سهم این استان از این میزان اشتغال مشخص شود تا ما بدانیم برای فارغ‌‌التحصیلان دانشگاهی خود چگونه می‌توانیم فرصت اشتغال مولد ایجاد کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر