صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ | ۳:۴۶ ب.ظ
0

نماینده مردم ‌اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس ‌گفت: با اهتمام ویژه ‌وزارت ارتباطات ‌سریال قطعی اینترنت در استان اردبیل پایان می‌‌یابد.

وراوی :

وراوی:کمال‌الدین پیرموذن صبح امروز در جلسه شورای اداری استان اردبیل، اظهار داشت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دو سال گذشته اقدامات بسیار اساسی در راستای توسعه خدمات ارتباطی و اینترنتی داشته ‌و این وزارت کارنامه درخشانی را از خود به‌نمایش گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات یکی از وزارت‌های کارآمد و پرتلاش در دولت یازدهم بوده است، گفت: این وزارت برای پویایی اقتصاد کشور برنامه‌های ویژه‌ای را تدوین و طراحی کرده است و امیدواریم ‌اهتمام ویژه‌ای به توسعه زیرساخت‌های استان اردبیل نیز داشته باشد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین مجلس ‌کرد: وزارت ارتباطات ‌در استان اردبیل بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان با حمایت بخش خصوصی سرمایه‌گذاری کرده و امسال نیز شرکت ایرانسل، همراه اول و رایتل نیز در استان اردبیل سرمایه‌گذاری انجام می‌دهند.

پیرموذن تصریح کرد: در اجرای طرح‌های رومنیگ، توسعه فضاها و شبکه‌های اینترنتی، ارائه خدمات اینترنت پرسرعت به مناطق محروم به ویژه مناطق مرزی، دولت یازدهم اقدامات قابل توجهی انجام داده ‌و انتظار می‌رود شاهد تحول عظیمی در حوزه فناوری اطلاعات در اردبیل باشیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر