صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ | ۶:۰۹ ب.ظ
0

با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات و مسئولان استان اردبیل پنج پروژه توسعه و تجهیز ارتباطات در این استان افتتاح شد.

وراوی :

وراوی:ظهر پنج شنبه وزیر ارتباطات با حضور در ساختمان مخابرات خاتم النبیین اردبیل پنج پروژه توسعه پهنای باند دسترسی دیتا اپراتورها در شهرستان ها به میزان ۴.۶گیگا بایت در ثانیه، توسعه ظرفیت شبکه انتقال در شهرهای اردبیل، بیله سوار، گرمی، خلخال، مشگین شهر و پارس آباد، ایجاد مسیر پشتیبان ارتباطات ملی استان مسیر اردبیل به قزوین یک گیگا بایت در ثانیه، فیبر نوری اصلاندوز- پارس آباد و توسعه و تکمیل زیر ساخت برق در اردبیل، مشگین شهر، اصلاندوز و گرمی را افتتاح کرد.

درحاشیه این مراسم محمود واعظی در جمع خبرنگاران  ایجاد ۹۷۰ کیلومتر فیبر نوری در استان را از اقدامات شاخص در حوزه فن آوری عنوان و اضافه کرد: در کنار تاثیر محسوس این اقدامات توسعه کسب و کارهای نوین نیز در استان دنبال می شود.

وی در خصوص نظارت بر شرکت های خصوصی وابسته اظهار داشت: هر چند معتقد هستیم این شرکت های خصوصی هستند که می توانند ما را یاری دهند اما در عین حال احساس می شود نظارت ها باید افزایش یابد.

وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از تشکیل کمیته ای با مشارکت استانداری اردبیل خبر داد و افزود: قرار است این کمیته نیازمندی ها و مشکلات رصد شده و نسبت به تجهیز و توسعه زیرساخت ها اقدام شود.

واعظی همچنین به اجرای سیاست کنترل و تعدیل تعرفه ها اشاره کرد و افزود: اینکه تعرفه سالانه افزایش یابد صحیح نیست و ما بیشتر به دنبال تعدیل تعرفه هستیم.

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته تعرفه یکبار ۲۵ درصد افزایش یافته است، اظهار داشت: یک افزایش نیز در اینترنت همراه از پنج ریال به ۹ ریال داشتیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر