صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ | ۶:۳۵ ب.ظ
0

فرماندار خلخال گفت: تناقض نابرابری در شهرستان خلخال بیداد می‌کند.

وراوی :

وراوی:علی نظری شیخ احمد عصر امروز در جلسه شورای اداری که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خلخال تشکیل شد با اشاره به محرومیت‌های خلخال در تمامی زمینه‌ها اظهار کرد: تناقض نابرابری در شهرستان خلخال بیداد می‌کند.

وی با ارائه گزارشی از شرح وضعیت خلخال تصریح کرد: شهرستان خلخال بیش از ۵۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده و یکی از شهر‌های فرهنگ‌پرور استان اردبیل است ولی با وجود این همه افتخارات در زمینه زیرساخت‌ها بهره خیلی کمی برده است.

فرماندار شهرستان خلخال گفت: به دنبال بیکاری مهاجرت در شهرستان اوج گرفته و چند صد هزار نفر از این شهرستان در طی سال‌ها کوچ کرده‌اند.

نظری شیخ احمد محرومیت خلخال را شایسته توجه مسئولان کشوری دانست و افزود: ما به حمایت‌های کشوری دولت نیازمندیم.

وی با اشاره به حمایت‌های استاندار اردبیل از توسعه خلخال و برنامه‌ریزی برای توسعه خلخال بر پایه توسعه صنعت و فناوری دانش‌بنیان بیان کرد: حمایت از صنعت و کاهش بیکاری در برنامه مسئولان  شهرستان بوده و حمایت از کسب و کار در اولویت ویژه است.

نظری شیخ احمد به کوهستانی بودن منطقه خلخال اشاره کرد و ادامه داد: در مسیر‌های اصلی و فرعی ارتباطی شهرستان اعم از جاده خلخال به پونل، خلخال به اسالم و خلخال به سرچم مشکل ارتباط تلفن همراه وجود دارد که ما به لحاظ گردشگری بودن شهرستان خلخال نیازمند تقویت و تسریع در راه‌اندازی BTS ها هستیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: در حال حاضر در ۱۵ روستا مشکل BTS مخابراتی وجود دارد که انتظار داریم با حضور وزیر و دستور مساعد این مشکلات در حوزه تلفن ثابت و سیار در روستاها حل شود.

نظری شیخ احمد گفت: ما خواستار فعال شدن کامل ۳G در خلخال هستیم و هر چقدر در مسیر‌های ارتباطی مشکلات ما حل شود گردشگران و مسافران در مسافرت به خلخال و تردد از آن راحت‌تر هستند.

فرماندار خلخال آموزش‌ها و زیرساخت‌های ICT در شهرستان خلخال را مطلوب دانست و از مسئولان کشوری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات خواست تا توجه بیشتری به وضعیت ارتباطی شهرستان خلخال کنند.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر