صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ | ۸:۰۷ ب.ظ
0

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: راه‌های خلخال از برخورداری ارتباطات تلفن همراه در فقر و محرومیت است.

وراوی :

وراوی:جلیل جعفری‌بنه خلخال عصر امروز در جلسه شورای اداری که به ریاست وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خلخال تشکیل شد، اظهار کرد: راه‌های خلخال در برخوداری ارتباطات مخابراتی تلفن همراه در فقر و محرومیت است و این مشکل اهالی را رنج می‌دهد.

وی با اشاره به خدمات ارزشمند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور تصریح کرد: خدمات انجام شده این وزارتخانه به چشم دیده نمی‌شود ولی در کل اصلی‌ترین زیرساخت‌ها از آن وزارت ارتباطات بوده و این وزارتخانه نوک پیکان توسعه است.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی از حضور سه وزیر دولت تدبیر و امید در شهرستان خلخال یاد کرد و گفت: وزرای بهداشت، راه و اکنون نیز وزیر ارتباطات در شهرستان خلخال حضور داشته و مشکلات مردم خلخال را درک کرده‌اند که انتظار داریم با نظر مساعد وزارتخانه‌های یاد شده مشکلات خلخال کاهش یابد.

جعفری‌بنه خلخال در بخش دیگری از سخنان خود افزود: سردار سازندگی استان اردبیل، استاندار تلاشگر در بحث اشتغال و کاهش فقر تلاش‌های ارزنده‌ای را به کار گرفته و در شرایط جدید خلخال یک سرمایه‌گذار در بخش صنعت در حال انجام امورات اداری است که انتظار داریم با حمایت استاندار مشکلات زیرساخت صنعت و سرمایه‌گذاری در این شهرستان حل شود.

وی از پیگیری و موفقیت در احداث کارخانه روکش لاستیک و کارخانه قطعات خودرو در خلخال و انجام مطالعات برای سرمایه‌گذاری در حاشیه قزل‌اوزن خبر داد و بیان کرد: این پیگیری‌ در سطح وزارتخانه سبب شده که شرکت شصتا، ایمیدرو و یک شرکت سرمایه‌گذار سیمان اردبیل در شهرستان حضور یافته و راغب به سرمایه‌گذاری باشند.

جعفری‌بنه خلخال اضافه کرد: در مجموع با پیگیری‌های انجام شده کارخانه تولید قطعات سیمان سبک یونگول بتون خلخال با اشتغالزایی یک‌هزار و ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم راه‌اندازی می‌شود که با بیش از ۷۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی به تحقق می‌پیوندد.

وی با تمجید از تلاش‌ها و پیگیری‌های فرماندار خلخال ادامه داد: ما خواستار تقویت btsها در مسیر راه‌های خلخال به پونل، خلخال به هشتجین، خلخال به اسالم، خلخال به اردبیل، خلخال به برندق و سایر مسیرهای منتهی به استان گیلان در شاهرود نیز هستیم.

نماینده مردم جنوب استان در مجلس پوشش ضعیف تلفن‌های همراه در مسیر‌های ارتباطی را مطلوب خلخال ندانست و از وزیر ارتباطات خواست تا در مورد حل مشکلات ارتباطی محور‌های مواصلاتی شهرستان خلخال چاره‌ای بیندیشند.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر