صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۳ ب.ظ
0

مدیر باشگاه شهرداری اردبیل از برگزاری دیدار دوستانه و تدارکاتی تیم‌های فوتبال شهرداری اردبیل و لیگ برتری صبای قم خبر داد.

وراوی :

وراوی: شهرام علیپور پیش از ظهر جمعه در جلسه هماهنگی برنامه های تیم فوتبال شهرداری اردبیل گفت: این دیدار در آستانه آغاز رقابت های لیگ دسته یک کشور و به منظور هماهنگی و آماده سازی تیم شهرداری اردبیل برگزار می شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون کاروان تیم شهرداری متشکل از بازیکنان و کادر فنی برای بازی با تیم صبای قم در تهران حضور دارند، متذکر شد: این دیدار عصر امروز جمعه در تهران برگزار خواهد شد.

مدیر باشگاه شهرداری اردبیل با اشاره به برگزاری این دیدار در ورزشگاه خیری عمل ستاری تصریح کرد: تیم شهرداری اردبیل به منظور آماده سازی و دستیابی به شرایط مسابقه پیش از این نیز دیدارهای تدارکاتی با تیم های لیگ دسته یکی و لیگ برتری برگزار کرده است.

وی تاکید کرد: این تیم تاکنون با تیمهای لیگ برتری سیاه جامگان مشهد و ملوان بندر انزلی رودر رو شده که هر دو دیدار به ترتیب با تساوی یکی بر یک و دو بر دو به پایان رسیده است.

علیپور همچنین با اشاره به روند آماده سازی این تیم برای فصل جاری یادآور شد: تیم شهرداری اردبیل امسال روند آماده سازی مطلوبی داشته و هم اکنون آمادگی خوبی را پیش از آغاز فصل کسب کرده است.

تیم لیگ برتری صبای قم به سرمربیگری علی دایی برترین گلزن جهان و اسطوره فوتبال ایران رودرروی تیم شهرداری اردبیل قرار خواهد گرفت.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر