صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دسترسی سریع
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ | ۲:۴۶ ب.ظ
0
رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری اردبیل:

مسابقه اتومبیلرانی اردبیل هفته آینده برگزار می‌شود

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری اردبیل گفت: هفته آینده مسابقه اتومبیلرانی اسلوان در شهر اردبیل برگزار می‌شود.

وراوی :

وراوی: رضا رزاق ظهر امروز در جلسه اعضای جبهه ایستادگی در اردبیل اظهار کرد: رشته اتومبیلرانی و موتورسواری از رشته‌های پرهیجان و مورد استقبال خانواده‌هاست به طوریکه ما با جذب اسپانسرهایی سعی داریم تا در طول سال مسابقات رالی خانواده و کارتینگ را برگزار کنیم.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه اتومبیل‌های کلاسیک و برگزاری مسابقات متعدد رالی در استان اردبیل تصریح کرد: قرار بود امروز مسابقه اسلوان در خیابان ولایت اردبیل برگزار شود که به دلیل تداخل با مسابقات فدراسیون اتومبیلرانی به جمعه هفته آینده موکول شد.

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری اردبیل فعالیت دو ساله این هیئت در اردبیل و انجام مسابقات مختلف را یادآور شد و گفت: در این مسابقه که برای خودروهایی با کلاس‌های مختلف و به صورت گذر از موانع برگزار می‌شود هر خودرویی که با سرعت مناسب‌تر بتواند از این موانع عبور کند به عنوان خودروی برتر و به صاحب آن به عنوان راننده توانمند جوایزی اهدا می‌شود.

رزاق در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ما خودروها را در قالب کلاس‌های مختلف از ۳۰۰ تا دو هزار اسب بخار براساس توان موتور تقسیم‌بندی کردیم و در کلاس آزاد نیز با ظرفیت بیش از دو هزار سی سی این مسابقات به انجام می‌رسد.

وی بیان کرد: امیدواریم در این حرکت اقدامات و زمینه‌سازی‌های خوبی برای استقبال جوانان از امر ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی انجام شده و امکان بهره‌گیری بیشتر از این ظرفیت و توان فراهم آید.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn