صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ | ۵:۴۷ ب.ظ
0

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: با توجه به تغییر سبک های تربیتی طرح هوشمندسازی در مداری است استان نیازمند تغییر است.

وراوی :

وراوی:صابر سپهری با بیان اینکه دیدگاه ها در کشورهای پیشرفته نسبت به مقوله هوشمند سازی تغییر یافته است، اضافه کرد: در حال حاضر این تاکید وجود دارد که از امکانات هوشمند سازی استفاده بهینه انجام شود.

وی افزود: هر چند هزار کلاس درس در استان هوشمند شده است، جایی که امکانات هوشمند سازی مانع از تفکر و خلاقیت دانش آموز می شود باید به صورت محدود مورد استفاده قرار گیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بیان داشت: در صورتی که امکانات سخت افزاری و هوشمند سازی نتواند نیازهای آموزشی را تامین کند و مانع از یادگیری دانش آموز باشد نباید مورد استفاده قرار گیرد.

سپهری به نقش برجسته معلمان در استفاده بهینه از امکانات اشاره و تصریح کرد: معلم نقش محوری در بهره گیری از امکانات هوشمند سازی را دارد و می تواند تاثیر مطلوب در استفاده از امکانات را موجب شود.

وی با بیان اینکه پس از این برنامه های هوشمند سازی در قالب این سیاست اجرا خواهد شد، متذکر شد: تداوم کیفی سازی باید با توجه به کیفیت مورد نظر باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان تاکید کرد: ادامه هوشمند سازی منوط به تامین اعتبار است و بعد از تامین اعتبار امسال تداوم خواهد یافت.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر