صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ | ۸:۳۳ ب.ظ
1

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: پیش‌بینی می‌شود بیش از یک میلیون نفر مسافر در جشنواره ملی پرواز ۳۰۰ پاراگلایدر در آسمان پل معلق مشگین‌شهر حضور داشته باشند.

وراوی :

وراوی: ابراهیم امامی  در نشست با مدیر عامل پل معلق و دستگاه‌های اجرایی در مشگین‌شهر اظهار داشت: جشنواره ملی پاراگلایدرها در تاریخ ۲۱ تا ۲۳ مردادماه در شهرستان مشگین شهر یک امتیازه بسیار بزرگ برای این شهرستان به شمار می‌رود و با توجه به استقبال مسافران و علاقمندان به ورزش‌های هوایی انتظار می رود بیش از یک میلیون نفر مسافر در این جشنواره حضور داشته باشند.

وی بیان کرد: با توجه به ورود خیل عظیم مسافران به شهرستان مشگین شهر باید تمام دستگاه های اجرایی با تمام توان از امکانات موجود در راستای پاسخگویی به نیاز مسافران استفاده کنند.

امامی از هماهنگی تمامی ارگان های شهری خبر داد و گفت: هتل ها، رستوران های غذا خوری در سطح شهر، ستاد مدیریت بحران شهرستان، نیروهای امدادی هلال احمر، نیروهای انتظامی، ستاد اسکان مسافر شهرستان، مدارس اسکان مسافر آموزش و پرورش و خوابگاه های دانشجویی زیر نظر دانشگاه های شهرستان و نیز سوییت‌ها و اقامتگاه‌های منطقه نمونه گردشگری نور سبلان برای تأمین رفاه مسافران باید از آمادگی کامل برخوردار باشند و تا روز ۲۱ مرداد که افتتاحیه جشنواره برگزار می شود درصدد رفع نواقص و کمبودها برآیند.

فرماندار مشگین شهر تصریح کرد: شهرداری نیز با ساماندهی فضای پارک ها باید فضای مناسبی برای برپایی چادر مسافران اندیشیده و در کنار آن با استقرار سرویس های بهداشتی سیار در فضای پارک ها و مراکز اقامتی تلاش کند.

وی افزود: در این جشنواره به منظور رعایت مباحث امنیتی از پرواز پاراموتورهایی که بدون مجوز پرواز هستند جلوگیری به عمل می‌آید و تنها در صورت داشتن مجوز با هماهنگی پدافند تبریز پرواز پاراموتورها به شکل قانونی برگزار می‌شود.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر اظهار کرد: باید از این فرصت طلایی برای معرفی مجتمع‌های گردشگری و ظرفیت‌های ویژه شهرستان نظیر آثار تاریخی و طبیعی استفاده کرد.

امامی تبلیغات را مهم ترین ابزار اطلاع رسانی و جذب توریسم دانست و گفت: در این راستا  اداره تربیت بدنی مشگین شهر موظف است با هماهنگی لازم با مرکز استان اردبیل، تبریز و اهر با نصب بنرهای تبلیغاتی جشنواره پرواز پاراگلایدرها، عموم مسافران را از برگزاری این جشنواره آگاه کند.

وی تصریح کرد: نصب بنرها و تابلوهای تبلیغاتی در ورودی و خروجی شهر اردبیل، تبریز، اهر و مشگین شهر باید در کوتاه ترین زمان ممکن انجام  تا به موقع اطلاع رسانی شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر