صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ | ۸:۴۲ ب.ظ
0

مدیر کمیته‌ امداد شهرستان اردبیل گفت: در حال حاضر ۸ هزار و ۸۸۱ خانوار تحت پوشش کمیته امداد شهرستان اردبیل مستمری‌بگیر این نهاد حمایتی هستند

وراوی :

وراوی: جلیل قدیمی در جلسه بررسی روند پرداخت مستمری به مددجویان کمیته امداد اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر ۸ هزار و ۸۸۱ خانوار تحت پوشش کمیته امداد شهرستان اردبیل مستمری‌بگیر این نهاد حمایتی هستند.

وی با اشاره به اینکه مستمری در نظر گرفته شده برای خانوارهای تحت حمایت به صورت ماهانه به حساب آنها واریز می‌شود، بیان کرد: امسال برای این تعداد از خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد بیش از ۲۱ میلیارد و ۷۱۸ میلیون ریال در قالب مستمری پرداخت شده است.

قدیمی با اشاره به اینکه مستمری پرداختی به‌صورت بلاعوض به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود، گفت: این نهاد نقش مهم و تاثیرگذاری در رسیدگی به مددجویان در ابعاد گوناگون معیشتی، فرهنگی، اجتماعی و درمانی به عهده دارد.

مدیر کمیته‌ امداد شهرستان اردبیل رفع نیازهای بسیار ضروری خانواده‌های تحت حمایت از طریق پرداخت مستمری را یکی از مهمترین راهکارهای این نهاد برای رفع مشکلات آنان دانست و تصریح کرد: مددجویان با دریافت مستمری ماهانه‌ می‌توانند نیازهای معیشتی خود را تأمین کنند.

وی با بیان اینکه توانمندسازی و خوکفایی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از مهمترین هدفگذاری‌ها و اولویت‌ها به شمار می‌رود، افزود: پرداخت مستمری برای مددجویان و خانوارهای تحت پوشش نیز با همین هدف انجام می‌شود تا بتوانیم با تامین نیازهای معیشیتی آنها بتوانیم گامی در این راستا برداریم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر