صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ | ۹:۱۰ ق.ظ
2

بعد از مراسم گرامیداشت روز خبرنگار، مدیر و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اردبیل از سمت خود استعفا دادند.

وراوی :

وراوی: شامگاه روز شنبه ۱۷ مرداد ماه و بعد از برگزاری مراسم گرامیداشت روز خبرنگار، بابک آذری مدیرخانه مطبوعات استان اردبیل و محمد‌باقر نباتی‌مقدم، مهدی جهاندیده و حمید رستمی اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اردبیل از سمت خود استعفا دادند.

بخشی از  متن استعفای مدیر و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان اردبیل به شرح زیر است:

انتخابات خانه مطبوعات استان اردبیل در دی ماه سال گذشته بر پایه قانون و اساس‌نامه خانه مطبوعات استان و نظارت ناظرین برگزار شد. در حال حاضر تمامی منتخبان مجمع عمومی عضو قانونی هیئت مدیره خانه مطبوعات هستند ولی پس از برگزاری انتخابات ایجاد شکاف بین جامعه مطبوعاتی استان دل‌های انسان‌های زحمت‌کش در این عرصه را آزرده و باعث بروز سوء تفاهمات متعدد گردیده است.

معترضان به جای طی مراحل قانونی اعتراض و راه‌های دیگر را برای پیگیری نظرات خود برگزیدند. ضمن سپاس از زحمات همه مجریان قانون در خصوص برگزاری انتخبات و عرض ارادت و سپاس به رأی دهندگان عزیز با آن که انتخابات را قانونی می‌دانیم از این حق قانونی خود برای افزایش همگرایی و ایجاد اتحاد بیش‌تر بین اعضای خانه و فعالان رسانه استان اردبیل و نیز برای ایجاد وحدت و همدلی در بین اصحاب رسانه از عضویت در هیئت مدیره خانه مطبوعات استعفا می‌دهیم.

این استعفا از موضع قدرت و حسن نیت ما برای بازکردن راه قانونی و نه فرا قانونی برای برگزاری مجدد مجمع عمومی فوق‌العاده و انتخابات هیئت مدیره است.

شنیده‌ها حاکی از این است که اشکان شکاری دیگر عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات نیز به در روزهای آینده استعفای خود را اعلام می‌کند.

اصل استعفا نامه مدیر و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات تحویل خبرگزاری تسنیم شده است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر