صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ | ۹:۱۹ ق.ظ
0

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: در قالب طرح هجرت گروه‌های جهادی دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل به مناطق محروم استان اعزام شدند.

وراوی :

وراوی: علی شامل در جریان اعزام کاروان‌های جهادی دانشگاه آزاد به مناطق محروم اردبیل اظهار داشت: گروه‌های جهادی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در قالب طرح هجرت به مناطق محروم و روستاهای دورافتاده استان اردبیل اعزام می‌شوند تا خدمات رایگان به مردم این مناطق ارائه کنند.

وی از اعزام ۵ گروه جهادی به روستاهای محروم استان خبر داد و افزود: امسال ۱۲۰ نفر از دانشجویان بسیجی این دانشگاه در قالب طرح هجرت به مناطق محروم اعزام شده و به ارائه خدمات در قالب‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، درمانی و سایر عرصه‌ها پرداخته‌اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: این گروه‌های جهادی به مدت ۱۲ روز در ۸ روستای هدف مستقر شده و به اهالی این روستاها خدمات‌رسانی می‌کنند که تلاش و جدیت این جهادگران بر جلب رضایت هر چه بیشتر مردم این مناطق از خدمات ارائه شده است.

شامل با بیان اینکه محرومیت‌زدایی از اصلی‌ترین اهداف اجرای طرح هجرت دانشجویی در دانشگاه آزاد اردبیل است، گفت: تلاش و جدیت بر این است تا با ارائه خدمات در عرصه‌ها و کارهای عمرانی نظیر احداث سرپناه برای مردم، خانه عالم و مسجد و کارهای فرهنگی از جمله برگزاری دوره‌ها و آموزش‌های مختلف و نیز ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در زمینه رفع محرومیت در این منطقه گامی برداریم.

وی با تشریح اهداف اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم و دورافتاده بیان کرد: در کنار محرومیت‌زدایی هدف از اردوهای جهادی و اعزام این گروه‌ها پر کردن اوقات فراغت دانشجویان و آموزش کار گروهی به این افراد در زمینه‌های مختلف است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر