صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ | ۴:۱۰ ب.ظ
0

به دنبال انتشار خبری در مورد استعفای مدیر و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات اردبیل این خبر از سوی خانه مطبوعات این استان تکذیب شد.

وراوی :

وراوی: در حالی آیین بزرگداشت روز خبرنگار دیشب به همت خانه مطبوعات و تلاش دسته جمعی اعضا برگزار شد که عده‌ای با به راه انداختن شایعه استعفای اعضای خانه مطبوعات سعی کردند تا فضای این مراسم را ملتهب کرده و به حاشیه ببرند در حالی که خانه مطبوعات استان اردبیل استعفای دسته جمعی اعضای خانه مطبوعات را تکذیب کرد.

اشکان شکاری یکی از اعضای خانه مطبوعات با رد استعفای خود بیان کرد: بنده استعفا نداده‌ام و قرار نیست در آینده نیز استعفایی بدهم چراکه خانه مطبوعات با قوت و قدرت به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: بنده خبر انتشار یافته درباره استعفای خود را تکذیب می‌کنم چراکه به هیچ‌وجه استعفای بنده صحت ندارد و من همچنان در مسئولیت عضوی از اعضای خانه مطبوعات به وظایفم عمل می‌کنم.

رئیس خانه مطبوعات استان اردبیل نیز با رد این شایعات و استعفای دسته جمعی تعدادی از اعضای این خانه اعلام کرد: اصلاً چنین چیزی وجود ندارد، بلکه تنها استعفای دو تن از اعضا به خانه رسیده که در جلسه عصر امروز بررسی خواهد شد، همچنین ما بعد از برگزاری مراسم شب گذشته از همه اصحاب رسانه دعوت کردیم تا با انسجام و همدلی بیشتر فعالیت‌های خود را ادامه داده و این مجموعه را در پیشبرد اهدافش یاری دهند.

به گزارش فارس، در حالی یکی از رسانه‌ها خبر کذب استعفای دسته جمعی تعدادی از اعضای خانه مطبوعات را منتشر کرده که همه این اعضا انتشار این خبر را نوعی تفرقه‌انگیزی بین فعالیت خانه مطبوعات و اصحاب پرتلاش رسانه می‌دانند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر