صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۴ ب.ظ
0

مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: در بازرسی از سطح بازار، کارشناسان اداره‌کل استاندارد موفق به شناسایی جعل علامت استاندارد روی آب معدنی با نام تجاری رخصت شدند.

وراوی :

وراوی: به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان اردبیل، هاشم علایی اظهار داشت:  در بازرسی از سطح بازار، کارشناسان اداره کل استاندارد موفق به شناسایی جعل علامت استاندارد روی آب معدنی با نام تجاری رخصت شدند.

وی افزود: در این بازدید که از سطح بازار در استان صورت می‌گرفت آب معدنی رخصت با جعل علامت استاندارد و بدون طی مراحل دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد اقدام به فروش محصول می‌کرد که با شناسایی کارشناسان جمع آوری و به مراجع قضایی معرفی شد.

علایی بیان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود به منظور حفظ سلامتی و ایمنی خود از مصرف هر گونه کالای بی کیفیت و غیراستاندارد خودداری کرده در صورت مشاهده مراتب را از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷و یا با شماره تلفن گویای ۱۵۱۷ این اداره کل اطلاع دهند.

مدیرکل استاندارد استان اردبیل با اشاره به آزمون ۶۳۹ نازل سوختی در سه ماهه نخست امسال در ۶۴ جایگاه سوخت استان از افزایش ۱۰ درصد این آزمون نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

وی گفت: اداره کل استاندارد در راستای حفظ حقوق مصرف کنندگان نظارت بر مراکز عرضه و فروش همواره تلاش کرده و با متخلفان برخورد می‌شود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر