صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ | ۲:۵۶ ب.ظ
0

وراوی:مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل گفت: ۳۲ عنوان فیلم کوتاه از اردبیل در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران حضور می‌یابند.

وراوی :

وراوی: میردولت موسوی صبح امروز در جلسه هماهنگی حضور اردبیل در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اظهار داشت: انجمن سینمای جوانان استان اردبیل از بین ۵۰ فیلم تولید شده در فاصله برگزاری دو جشنواره ۳۲ عنوان از آن را برای شرکت در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران ارسال کرده است.

مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل گفت: در بین فیلم‌های ارسالی، آثاری از فیلمسازان مطرح استان در سطح بین‌المللی، ملی و منطقه‌ای  از جمله نقی نعمتی، رهبر قنبری، رضا جمالی، سیدابراهیم  جوادخانی، داور علایی و برخی فیلمسازان استان به چشم می‌خورد.

وی در مورد برگزاری المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور نیز بیان کرد: پس از اطلاع‌رسانی فراخوان از طریق پیامک‌های منطقه‌ای، شبکه‌های اجتماعی و مراکز فرهنگی و هنری و دستگاه‌های اجرایی استان تعداد ۱۲۰ نفر از نوجوانان علاقمند برای شرکت در این المپیاد ثبت‌نام کرده‌اند.

موسوی با بیان اینکه ۱۵ تا ۲۰ نفر از این شرکت‌کنندگان انتخاب می‌شود، افزود: این افراد پس از مصاحبه حضوری در چند مرحله  انتخاب  شده و در یک دوره آموزشی یک روزه نیز شرکت می‌کنند تا بتوانند در این حوزه آموزش‌ها و آمادگی لازم را داشته باشند.

مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل تصریح کرد: پس از پشت سر گذاشتن این دوره هر کدام از آموزش‌دیدگان با کمک و حمایت انجمن می‌توانند یک فیلم یک تا سه دقیقه‌ای تولید و در المپیاد شرکت کنند که امیدواریم بتوانیم در این زمینه عملکردی خوب و مطلوب داشته و در المپیاد به نحو شایسته‌ای حضور پیدا کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر