صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ | ۴:۰۶ ب.ظ
0

مسعود عطایی، بخشدار بخش مرکزی مشگین شهر بمناسبت روز خبرنگار، از اصحاب رسانه شهر و استان تقدیر و تجلیل به عمل آورد

وراوی :

صبح روز دوشنبه (۱۹ مرداد ۹۴) بخشدار مرکزی مشگین شهر، بمناسبت روز خبرنگار، از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان و استان تجلیل کرد.
در این مراسم که ساعت ۹ صبح با حضور عطایی بخشداری بخش مرکزی مشگین شهر و اصحاب رسانه شهری و استانی در دفتر بخشداری برگزار شد، آقای عطایی ضمن اشاره به اقدامات تاثیرگذار دولت، خبرنگاران را چشم و گوش مسئولین معرفی کردند. وی در بخشی از سخنان خود گفت: خبرنگاران با تلاش شبانه روزی خود مشکلات مردمی را به گوش مسئولان می رسانند و مسئولان می توانند با توجه به اطلاعاتی که خبرنگاران ارائه می کنند، مشکلات را بررسی کرده و در جهت حل آن اقدام نمایند.

عطایی در ادامه گفت: اغلب مسئولین، فرصت کافی برای رصد مشکلات مردم را ندارند و در اتاقهای ادارات خود حبس شده اند و این خبرنگاران هستند که به مشکلات مردم آگاهند و آنها را منعکس می کنند.

وی در ادامه مختصرا به تشریح فعالیت های بخشداری مرکزی مشگین شهر پرداخت و در این رابطه گفت: در سال ۹۳ در بخش مرکزی ۱۳۵ پروژه با بودجه ای معادل ۱۳ میلیارد تومان تعریف شده بود که همگی اجرایی شده اند. تعریف این پروژه ها بصورت پراکنده در تمام سطح بخش صورت گرفته بود تا هر روستا دست کم شاهد یک پروژه عمرانی باشد. عمده این پروژه های مربوط به گازرسانی بود که همچنان عملیات گازرسانی ادامه دارد و امیدواریم تا پایان سال ۹۴ تمامی روستاهای بخش مرکزی از نعمت گاز برخوردار شوند.

وی همچنین اشاره کرد که در سال ۹۳ اعتبارات دهیا ری ها ۳ برابر شد که در پی همین امر اقدامات عمرانی بصورت مشهود درون روستاها اجرا شد. این فعالیت عمرانی داخل روستاها تاثیر خود را به لحاظ فرهنگی روی مردم گذاشته است و در حال حاضر، ارتباط دهیاری ها با روستاییان به یک ارتباط دوستانه و پایدار تبدیل شده است. بطوریکه روستاییان تمام مشکلات روستا را با دهیاری در میان می گذارند که امیدواریم با سیاست های پیش رو بتوانیم مشکلات مردم را در روستا ها به حداقل برسانیم.

در ادامه خبرنگاران حاضر نقطه نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند. در پایان آقای عطایی با اهدای لوح و هدیه از خبرنگاران تقدیر به عمل آورد.

خبر: رافق مجتهدزاده

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر