صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ | ۶:۱۲ ب.ظ
0
با حمایت یونس اسدی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:

اختصاص یک دستگاه لودراز سوی سازمان شهرداری های کشور به شهرداری لاهرود

شهردار لاهرود از اختصاص یک دستگاه لودر به شهرداری این شهر از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور خبر داد.

وراوی :

وراوی:محمد قهرمانی شهردار لاهرود در مصاحبه با خبرنگار وراوی از اختصاص یک دستکاه لودر از سوی سازمان شهرداری هاو دهیاری های کشور به شهرداری لاهرود خبر داد.

وی افزود: با توجه به اینکه از نظر دستگاه و ماشین آلات خدمات شهری در مضیقه بودیم و تنها لودر شهرداری لاهرود هم فرسوده بود و عملا امکان ارائه خدمات را با مشکل مواجه کرده بود با پیگیری های یونس اسدی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و تلاش های وی توانستیم یک دستگاه لودر از سازمان شهرداری هاو دهیاری های کشور دریافت کنیم .

قهرمانی اظهار داشت : با اضافه شدن لودر جدید به ماشین آلات شهرداری لاهرود امیدواریم که بتوانیم در ارائه خدمات به شهروندان بیش از پیش تلاش کنیم و موجبات رضایت آنان را فراهم آوریم .

شهردار لاهرود افزود: تجهیز شهرداری به ماشین آلات خدمات شهری در اولویت کاری ماست که  با حمایت های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و پیگیری های شورای شهر قصد داریم در آینده نزدیک نسبت به تجهیز شهرداری لاهرود اقدام کنیم .

وی در خاتمه حمایت های یونس اسدی در خصوص جذب اعتبار و کمک های مالی و تجهیزاتی را یاد آور شد و گفت: توجه نماینده مردم به شهرداری های شهرستان در مورد دریافت کمک های مالی و تجهیزاتی ستودنی است و امیدواریم با حمایت ایشان بتوانیم شهرداری لاهرود را هم از نظر تجهیز ماشین آلات و هم از نظر دریافت و تخصیص اعتبارات و کمک های مالی ارتقاء دهیم.

DSC00351 DSC00352 DSC00357

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر