صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ | ۸:۳۶ ب.ظ
2

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر گفت: برای رسیدگی به مشکلات خبرنگاران و ساماندهی مسائل رسانه‌ای خانه مطبوعات در مشگین‌شهر راه‌اندازی می‌شود.

وراوی :

وراوی: ابراهیم امامی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت تقدیر از خبرنگاران در مشگین‌شهر اظهار داشت: خبرنگاران، تلاشگران عرصه رسانه‌ای هستند که برای تنویر افکار عمومی با بکارگیری قلم در تمامی ابعاد فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ورزشی فعالیت می‌کنند که بنا به مطالبه اصحاب رسانه در مشگین‌شهر، خانه مطبوعات این شهرستان با همکاری اداره ارشاد راه اندازی می‌شود.

وی هدف از راه اندازی خانه مطبوعات را ایجاد تشکیلات منسجم برای خبرنگاران دانست و گفت: با راه اندازی خانه خبرنگاری، تمامی خبرنگاران در دسترس قرار خواهند گرفت تا در مواقع نشر خبرهای غیرمستند نسبت به اصلاح آن خبر اقدامات لازم از سوی مسئولان و خبرنگار مربوطه انجام شود.

فرماندار شهرستان مشگین‌شهر تصریح کرد: یک خبرنگار باید پژوهشگر، جستجوگر و کاوشگر باشد و با اشرافیت به دانش خبرنگاری در راستای انتقال اخبار صحیح و درست به مخاطب عمل کند چرا که خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند و در این زمینه باید به دور از جبهه گیری و اعمال سلیقه شخصی و جانبداری از شخص خاصی باشند.

امامی با قدردانی از تلاش‌های خبرنگاران در رسانه ای کردن شهر توریستی مشگین شهر بیان کرد: با تلاش های خبرنگاران و عوامل رسانه ای شاهد تبلیغ مشگین شهر در سراسر ایران شده ایم به طوری که برند گردشگری این شهرستان از مرزهای کشورمان نیز عبور کرده و در ایام تابستان شاهد ورود گردشگران زیادی به این منطقه شده‌ایم که امیدواریم با ادامه این وضع سایر قابلیت ها و ظرفیت های توریستی و گردشگری این شهرستان به سراسر ایران معرفی شود.

وی افزود: خبرنگاران باید تلاش کنند با دامن نزدن به اختلافات و تنش ها، اسباب آرامش مردم را در سطح شهر و جامعه تأمین کنند چراکه خبرنگاران به عنوان زبان مردم، همیشه در صحنه حضور دارند و مشکلات مردم را از طریق ارتباط با مسئولان شهری دنبال می‌کنند و این امر مستلزم داشتن جوی آرام و بدون تنش در سطح شهر است.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • کامران
  سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۵:۰۰
  1
  0

  خیلی جالبه یک دیدگاهی تو این خبر دیدم خواستم منم نظر بذارم به عنوان یک مخاطب .منه مخاطب هیچ مشکلی ندارم خبر مال کیه الکی ننویسید احترام به مخاطب من نوشته رو میخونم .اصلا” برام مهم نیست نویسنده خبر یا منبع خبر کی هستش مهم محتوای متنه.حالا مشگین فهمیدیم خبر مال توئه جایزه میخوای؟
 • مشگین
  سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۴
  1
  1

  همکار ارجمند لطفا منبع خبر را به منظور احترام به نویسنده خبر و همچنین احترام به مخاطب درج کنید. با تشکر از شما

دیدگاه شما درباره این خبر