صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ | ۸:۴۳ ب.ظ
0

اداره کل روابط عمومی استانداری اردبیل با تائید استعفای برخی اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات اردبیل در این زمینه بیانیه‌ای را برای آگاهی بیشتر مردم و اهالی رسانه صادر کرد.

وراوی :

به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، اداره کل روابط عمومی استانداری اردبیل با تائید استعفای برخی اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات اردبیل در این زمینه بیانیه‌ای را برای آگاهی بیشتر مردم و اهالی رسانه صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: شکی نیست رسانه‌ها به عنوان ابزارهای فرهنگی یکی از عناصر مهم و اثرگذار در توسعه هر جامعه به شمار می‌روند و دست‌اندرکاران این عرصه به عنوان توده‌های برخاسته از بطن مردم و تلاشگران عرصه بی‌کران فرهنگ، باید در  عمل به رسالت معنوی و ارزشی خویش، رعایت اخلاق حرفه‌ای را همواره در سرلوحه فعالیت‌ها و رویکردهای خود قرار دهند تا سرمایه ارزنده اعتماد مردم و رضایت حضرت حق را  تحصیل کنند.

در ادامه این بیانیه با تائید استعفای تعدادی از اعضای خانه مطبوعات اردبیل آمده است: انتخابات خانه مطبوعات استان که سال گذشته با رعایت الزامات قانونی برگزار و منجر به انتخاب شدن تعدادی از کاندیداها شد پس از اندک زمانی مورد نقدهای گلایه آمیز بعضی از اصحاب رسانه قرار گرفت و در نهایت تجمیع و استمرار این گلایه‌ها منجر به این شد که برخی از اعضای منتخب هیئت مدیره پس از برگزاری مراسم روز خبرنگار امسال و با نیت کمک به حفظ همدلی و همزبانی در جامعه رسانه‌ای استان، مبادرت به استعفا از سمت خود کنند.

در بیانیه استانداری اردبیل چنین آمده است: بدینوسیله اداره کل روابط عمومی استانداری اردبیل با قدردانی از زحمات تمامی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران استان و با احترام به جایگاه قانونی خانه مطبوعات اعلام می‌دارد استعفای گروهی موصوف به استحضار مقام عالی استان رسید و وی با تشکر از حسن نیت استعفادهندگان در صیانت از همدلی و همزبانی، به پرهیز مبادی دولتی استان و در راس آنها استانداری از ورود به مسائل صنفی خبرنگاران تاکید کرد.

در ادامه آمده است: امید است با همت مضاعف خادمان جامعه در حوزه رسانه و با مودت و صمیمیت تمامی اعضای این خانواده بزرگ، خانه مطبوعات استان در ایفای وظایف قانونی خود و برداشتن گام‌های بلند در پاسداشت جایگاه والای رسانه به توفیقات ارزنده دست یابد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر