صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۱ ق.ظ
0

طی مراسم با حضور مدیر کل امور اجتماعی استانداری اردبیل، مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل، معاون حوزه هنری اردبیل، دبیر جشنواره و جمعی از علاقمندان و جوانان از پوستر جشنواره کاریکاتور مهر امید رونمایی شد.

وراوی :

وراوی:طی مراسم با حضور مدیر کل امور اجتماعی استانداری اردبیل، مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل، معاون حوزه هنری اردبیل، دبیر جشنواره و جمعی از علاقمندان و جوانان از پوستر جشنواره کاریکاتور مهر امید رونمایی شد.

در این مراسم دبیر جشنواره کاریکاتور مهر امید گفت: این جشنواره با هدف نشان دادن مشکلات جوانان و مسائل ورزشی برگزار می شود.

توحید مهدوی با بیان اینکه جشنواره در ۲ بخش مشکلات جوانان و مسائل ورزشی در سطح شمال و شمالغرب کشور برگزار می شود، تصریح کرد: در هر بخش از ۳ نفر برگزیده با اهدای جوایز نقدی، لوح تقدیر و تندیس تجلیل می شود.

وی با بیان اینکه هنرمندان ارسال آثار در این جشنواره به صورت اینترنتی و از طریق ایمیل خواهد بود، اضافه کرد: هنرمندان آثار خود را به همراه فرم شرکت در جشنواره که در سایت جشنواره قابل دانلود هست، می توانند به آدرس ایمیل festival.mehreomid@gmail.com  ارسال کنند.

مهدوی با بیان اینکه هنرمندان از امروز تا ۱۹ شهریور ماه می توانند آثار خود را ارسال کنند، اظهار کرد: مراسم اختتامیه و تجلیل از منتخبان هر دو بخش در روز ۲۴ شهریور برگزار خواهد شد.

به گفته دبیر جسنواره کاریکاتور مهر امید در شمال و شمالغرب کشور، هنرمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی www.ngomehreomid.ir  مراجعه کنند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر