صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ | ۲:۰۰ ق.ظ
0
در حاشیه مراسم تجلیل از خبرنگاران عنوان شد:

امامی: ۱۲ پروژه گردشگری در شرف اجراست

امامی کلنگ زنی بزرگراه اهر - مشگین شهر ، اجرای بزرگراه مشگین شهر - اردبیل و همچنین راه مشگین شهر به سراب را از پروژه های الویت دار در حوزه راه عنوان و از افتتاح پروژه های مختلف در هفته دولت خبر داد.

وراوی :

وراوی: به مناسبت روز خبرنگار مراسم گرامیداشتی به همت فرمانداری مشگین شهر در محل فرمانداری برگزار شد.

ابراهیم امامی با تبریک روز خبرنگار به فعالان عرصه خبرنگاری این حرفه را حرفه هنری و جریان ساز عنوان کرد و به حفظ صحت و راستی در امر اطلاع رسانی از سوی اصحاب قلم تاکید کرد.

وی به گام های موثر و برزگ برداشته شده در حوزه گردشگری اشاره کرد وگفت: در یک سال گذشته رونق گردشگری عامل و باعث رشد اقتصادی در شهرستان شده است و رضایت کسبه و بازاریان را در پی داشته است .

فرماندار مشگین شهر انجام پروزه های مختلف راه را در شهرستان به عنوان انقلاب در این عرصه یاد کرد و افتتاح ۱۵ کیلومتر اول بزرگراه مشگین شهر – اردبیل و روند ادامه این راه را بعنوان اصلی ترین نیاز شهرستان دانست .

امامی کلنگ زنی بزرگراه اهر – مشگین شهر ، اجرای بزرگراه مشگین شهر – اردبیل و همچنین راه مشگین شهر به سراب را از پروژه های الویت دار در حوزه راه عنوان و از افتتاح پروژه های مختلف در هفته دولت خبر داد.

این مسئول همچنین گفت بیش از ۱۲ پروژه در شرف اجراست که در مرحله اخذ مجوز و طی مراحل اداری است که با آغاز عملیات اجرایی و نهایتا اتمام و به بهره برداری رسیدن آنها شاهد شکوفایی بیش از پیش در حوزه گردشگری خواهیم بود.

در این جلسه رستمی رئیس اداره ارشاد مشگین شهر با تبریک روز خبرنگار ، خبرنگاران را پیام رسانان جامعه عنوان کرد و اصحاب رسانه و قلم را به اجتناب از حاشیه سازی توصیه کرد و از آنان خواست فضا را برای پیشرفت شهرستان مهیا و آماده نمایند.

وی تصریح کرد: خبرنگاران به عنوان زبان گویای مردم باید از هر گونه تهمت، تخریب و تقابل فاصله بگیرند و با انجام رسالت خود به توسعه حوزه مطبوعات و رسانه کمک کرده و به عنوان بازوان کمکی ادارات دولتی و سازمان ها فعالیت داشته باشند.

رستمی در مسیر توسعه قرار گرفتن شهرستان را مبارک خواندو گفت: خبرنگاران باید با پرهیز از یک سو نگری و جبهه گیری به توسعه شهرستان کمک نمایند.
وی ایجاد خانه مطبوعات در شهرستان را مفید خواند و گفت: راه اندازی خانه مطبوعات ضمن ثبات بخشی به جایگاه خبرنگاری سبب افزایش کمیت و کیفیت خبر و در نهایت تعامل بیشتر رسانه ها با مسئولان خواهد شد.
در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایایی از طرف فرندار و رئیس اداره ارشاد اسلامی از خبرنگاران تجلیل شد.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر