صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۳۶ ب.ظ
0
رئیس هیئت والیبال اردبیل به مهر خبر داد:

مرحله دوم طرح استعدادیابی والیبال در اردبیل اجرا می‌شود

وراوی: رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: در ادامه برنامه‌های توسعه والیبال مرحله دوم طرح استعدادیابی این رشته در اردبیل برگزار می‌‌شود.

وراوی :

وراوی: نادر فلاحی چهارشنبه در حاشیه جلسه هماهنگی طرح استعدادیابی والیبال اردبیل گفت: مرحله دوم این طرح شهریور ماه جاری با حضور بیش از ۲۲۰ نونهال، نوجوان و جوان از تمام شهرستانهای استان در اردبیل برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری مرحله اول طرح استعدادیابی والیبال در اردبیل طی تیرماه جاری ادامه داد: در این مرحله بیش از ۴۵۰ نفر از علاقمندان به این رشته در سنین پایه حضور داشتند.

رئیس هیئت والیبال استان با اشاره به حضور مربیان استعدادیابی فدراسیون والیبال کشور در مرحله اول تاکید کرد: بنا به تصمیم این مربیان ۲۲۰ نفر در رده های سنی مختلف برای مرحله دوم استعدادیابی انتخاب و برگزیده شده اند.

وی با اشاره به رشد والیبال در این استان طی یک سال اخیر متذکر شد: تحول قابل توجهی را امروز در والیبال این استان شاهد هستیم، بویژه این تحولات در رده سنی پایه بیش از گذشته به چشم می خورد.

فلاحی این مهم را در سایه برنامه ریزی و تامین زیرساخت های لازم در اردبیل دانست و بیان داشت: البته نباید فراموش کرد که موفقیت تیم ملی والیبال ایران در سالهای اخیر موجب افزایش علاقه در بین نوجوانان و جوانان بویژه خانواده ها شده است.

وی همچنین با اشاره به برگزاری اولین دوره المپیاد ورزشی زیر ۱۶ سال در استان عنوان کرد: در این رقابتها و در رشته والیبال تیم مشگین شهر به مقام قهرمانی دست یافت.

رئیس هیئت والیبال استان با اشاره به میزبانی مشگین شهر در رشته والیبال یادآور شد: در این مسابقات هفت تیم اردبیل، خلخال، کوثر، گرمی، بیله سوار، پارس آباد و مشگین شهر حضور داشتند.

به گفته وی در پایان رقابتهای المپیاد در بخش والیبال تیم های اردبیل و خلخال نیز به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر