صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۳ ب.ظ
0

استاندار اردبیل گفت: بنده از جوانان این استان می‌خواهم فکر استخدام دولتی را از سر خود بیرون کنند چرا که تا چهار سال آینده هیچگونه استخدام دولتی مطرح نیست.

وراوی :

وراوی: مجید خدابخش صبح امروز در آیین تجلیل از مددجویان خوداتکای کمیته امداد امام خمینی اردبیل که در سالن ولایت با تجلیل و تحسین از خیرین نیکوکار و مددجویان پرتلاش در ایجاد ظرفیت‌های اشتغال برگزار شد، اظهار کرد: همتی که خیرین و افراد نیکوکار در این استان در قالب مجموعه‌های خیرین انجام می‌دهند حرکتی ‌بی‌نظیر و قابل دفاع است.

وی با بیان اینکه مردم استان اردبیل نصف درآمد مردم کشور را دارند و باید این شرایط با تولید محصولات متنوع تغییر پیدا کند، افزود: ما با تولید سیب‌زمینی، ‌گندم، هندوانه و … با نرخ پایین فروش نمی‌توانیم درآمد مناسبی را به دست آوریم بلکه ضرورت دارد به صنایع تبدیلی و تکمیلی بر محوریت فناوری‌های جدید روی آورده و درآمدزایی را ارتقا دهیم.

رئیس شورای اداری استان اردبیل از توسعه انفاق و احسان و پرداخت زکات از سوی عموم مردم در این استان قدردانی کرد و یادآور شد: در حال حاضر بحث اشتغال مسئله حقیقی نظام و دولت است و شایسته است که با اتکا به سرمایه‌گذاری‌‌های غیردولتی تلاش کنیم تا زمینه اشتغال برای بیکاران فراهم آید.

خدابخش تصریح کرد:‌ با منابع محدود دولتی نمی‌توانیم اشتغالی پایدار ایجاد کنیم بلکه با ایجاد اشتغال فراگیر ضرورت دارد به مانند کارنامه موفق کمیته امداد در مسیر سرمایه‌گذاری‌های غیردولتی و توانمندی افراد فکر کرده و روی آنها حساب کنیم چرا که امروز ایجاد شغل در این سرزمین یک عبادت و تکلیف ارزشی و انقلابی محسوب می‌شود.

این مسئول گفت: مددجویان کمیته امداد نه تنها برای خود اشتغال درست کرده‌اند بلکه برای سایر مددجویان نیز کارآفرینی کرده‌اند و ضروری است چنین رویه‌ای را در سایر حوزه‌ها نیز در پیش گرفته و تجربه کنیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر