صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۷ ب.ظ
0

مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل گفت: در چهار ماهه امسال در جاده‌های استان اردبیل بیش از یک هزار و 558 کشته یا مصدوم شدند.

وراوی :

وراوی: مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل صبح امروز در جریان تشریح عملکرد چهار ماهه پزشکی قانونی در جلسه کمیسیون ایمنی راه‌ها در اردبیل اظهار کرد: طی چهار ماهه اول سال ۹۴ تعداد ۵۵ نفر طی حوادث رانندگی جان خود را در استان اردبیل از دست دادند که در مقایسه با ۶۳ نفر مدت مشابه سال قبل کاهش ۱۲٫۶ درصدی را نشان می‌دهد.

بهزاد ولی‌زاده افزود: از این تعداد کشته ۳۷ نفر مربوط به حوزه برون شهری، ۸ نفر مربوط به جاده‌های روستایی و ۱۰ نفر مربوط به حوزه درون شهری است.

وی گفت: ۱۸ نفر از این کشته‌ها مربوط به تیر ماه امسال است که آمار تیر ماه با توجه به عدم تجمیع کشوری به علت مرگ احتمالی برخی از مصدومین در مراکز درمانی خارج استانی می‌تواند تغییرات جزئی داشته باشد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اردبیل همچنین با اشاره به مصدوم شدن تعداد یک هزار و  ۵۰۳ نفر طی این مدت یادآور شد: از این تعداد مصدوم یک هزار و ۶۹ نفر مرد و ۴۳۴ نفر زن هستند که تعداد مصدومان در مقایسه با چهار ماهه اول سال گذشته ۱٫۵ درصد افزایش داشته است

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر