صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ | ۱:۳۲ ب.ظ
0

وراوی: عضو شورای شهر اردبیل گفت: پروژه‌های شهرداری اردبیل که به صورت نیمه تمام باقی مانده است باید هر چه زودتر اجرایی شود چرا که موجب نارضایتی مردم است.

وراوی :

وراوی:سلامت صفری در جلسه شورای شهر اردبیل اظهار داشت: ضرورت روند و تغییر رویکرد در مدیریت شهرداری اردبیل لازم است که در محتویات برنامه مصوب برای سال ۹۴ باید پیش بینی شود و تغییر و اصلاح نگرش در ارائه خدمات باید ایجاد شود و رضای مردم و شهروندان در اجرای پروژه و اهداف کاربردی تحقق یابد.

عضو شورای شهر اردبیل افزود: اتمام پروژه های نیمه تمام چند ساله که در سطح شهر اردبیل وجود دارد باید مورد توجه باشد و در سال جاری تکمیل این پروژه ها یکی از اولویت های شهرداری اردبیل و شورای شهر به منظور جلب رضایت مندی مردم انجام شود.

صفری تصریح کرد: نظارت فنی در شهرداری اردبیل ضعیف است و باید یک پرونده ارزیابی کاری و کیفیت پروژه‌ها برای شهرداری تشکیل شود و تمام طرح ها و پروژه ها در این کمیته مورد بررسی قرار گیرد.

وی بیان کرد: نزدیک به بیست درصد کوچه های شهر اردبیل خاکی و فاقد آسفالت است که این مسئله در شان یک شهر گردشگری نبوده و باید در برنامه سال ۹۵ به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشیم.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: تعیین تکلیف برخی از پروژه ها مانند پل قدس، پل نیایش، پل آقاباقر و سایر پروژه‌های شهرداری که طرح آن ها برای اجرا مصوب شده است، باید عملیاتی شود چرا که اجرای این پروژه ها در سال‌های گذشته به مردم اعلام شده ولی تا کنون هیچ فعالیت اجرایی در این زمینه شاهد نبوده ایم.

صفری گفت: افزایش سطح درآمد پایدار و تهیه طرح تشویقی پرداخت به روز عوارض، نحوه پرداخت بدهی به پیمانکاران، ساماندهی ورودی های شهر اردبیل از جمله مواردی است که شهرداری اردبیل باید برای سال آینده به این موارد توجه ویژه ای داشته باشد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر