صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ | ۱:۴۳ ب.ظ
0
از هفته دولت تا هفته دفاع مقدس؛

عوارض شهرداری اردبیل ۲۰ درصد تخفیف خورد

وراوی:با تصویب اعضای شورای شهر اردبیل از هفته دولت تا هفته دفاع مقدس عوارض شهرداری اردبیل ۲۰ درصد تخفیف خورد.

وراوی :

وراوی: شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای شهر نامه شهرداری اردبیل مبنی بر تخفیف ۲۰ درصد عوارض شهرداری در بازه زمانی اول شهریور ماه لغایت ۱۰ مهر ماه سال جاری مورد بررسی قرار گرفت.

در این نامه که پرداخت نقدی تا ۵۰ درصد عوارض و پرداخت تقسیطی مابقی مبلغ تا پنج قسط مطرح شده بود با تصویب شورای شهر مورد تائید قرار گرفت.

این تخفیفات شامل تمامی مطالبات شهرداری به استثنای اجاره بها، مستغلات، ارزش افزوده کارخانجات و هزینه حفاری است و به مدت ۴۰ روز در مدت زمان اعلام شده اعمال خواهد شد.

شهردار اردبیل در این جلسه با بیان اینکه تخفیفات عوارض در این بازه زمانی از سال به روال سال های قبل انجام می شود، تصریح کرد: هدف تشویق شهروندان در پرداخت بدهی است.

حمید لطف اللهیان تاکید کرد: تخفیف متقاضی از روز مراجعه به شهرداری اعمال شده و بعد از پرداخت نقدی تا سقف ۵۰ درصد از مبلغ عوارض مابقی به صورت تقسیطی که قسط اول یک ماه بعد از زمان پرداخت است دریافت خواهد شد.

در این جلسه عضو شورای اسلامی شهر اردبیل نیز با ابراز مخالفت با طرح تخفیف شهرداری گفت: چطور می شود ما برای فردی که تقاضا می دهد تخفیف قائلیم و برای کسی که نمی تواند تقاضا دهد برنامه ای نداریم.

رحیم آقازاده با تاکید به اینکه سال ها است طرح ممیزی در اردبیل اجرا نمی شود، متذکر شد: شهرداری مطالبات قابل توجهی در سطح شهر دارد که گاها در خفا مانده و برای احقاق آن اقدام نمی شود.

وی با با بیان اینکه در شهرداری های مناطق به اندازه کافی نیرو وجود دارد، خواستار پیگیری مطالبات شهرداری شد.

وی حفظ جایگاه رفیع شورای شهر را نیازمند انسجام بین اعضا دانست و تاکید کرد: شورا باید با تفکر و دلسوزانه برنامه های خود را پیش برد و تنها با تعقل و تفکر می تواند در دستیابی به اهداف خود موفقیت حاصل کند.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل تاکید کرد: نگاه توام با حسادت و تخریب در بین اعضای شورا به زیان خود شورا تمام می شود وتنها راهکار احیای شورا دوری از تخریب و تضعیف است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر