صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۸ ق.ظ
0

محمد قهرمانی شهردار لاهرود از نهایی شدن دوطرح برای سر درب ورودی شهر توریستی لاهرود خبر داد.

وراوی :

وراوی: شهردار لاهرود از نهایی شدن دوطرح برای سر درب ورودی شهر لاهرود خبر داد.
محمد قهرمانی در مصاحبه با خبرنگار وراوی اظهار داشت: طراحی سر درب ورودی شهر توریستی لاهرود که در قالب مسابقه اعلام شده بود با استقبال خوب علاقمندان و اهل تخصص مواجه شد و با بررسی در کارگروه فنی بدوی، از طرح های ارسالی دو طرح توانست به مرحله نهایی راه یابد .

شهردار لاهرود تصریح کرد : یکی از طرح ها که هردو  ملهم از معماری اسلامی و مدرن است پس از بررسی در دفتر فنی استانداری اردبیل و تائید نهایی قابل اجراست و مصمم هستیم که در اسرع وقت کار اجرایی آن را آغاز کنیم .

این مسئول اظهار داشت:به صاحب طرح برگزیده همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم جوایز نفیس تعلق خواهد گرفت.

قهرمانی در خاتمه بهره گیری از تخصص افراد را در کارهای اجرایی بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود : اگر کارهای اجرایی قبل از ورود به مرحله عملیاتی بصورت کارشناسی مورد بررسی قرار گیرد خروجی مطمئن و ایده آل داشته و مانع تضییع بیت المال خواهد شد.

وی همچنین به همکاری مضاعف شورای شهر لاهرود اشاره کرد و گفت: هر اقدام و حرکتی که در این شهر انجام می شود محصول همدلی و مساعدت و همکاری مضاعف شورای شهر لاهرود است و باید قدر دان این تعامل و همدلی باشیم و امیدواریم در سایه این همکاری ها و تلاش های عزیزان بتوانیم به نحو احسن در راستای اعتلای شهر لاهرود قدم برداریم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر