صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۳۵ ق.ظ
0

شایعه استفاده مرغداری های استان اردبیل از هورمون بیش از پیش قوت گرفته است که در این راستا، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: مصرف هورمون در پرورش طیور کذب بوده و مصرف کنندگان نباید به چنین شایعاتی توجه کنند.

وراوی :

به گزارش وراوی به نقل از ایرنا، بهلول تکلوی روز شنبه در جلسه کارگروه برنامه ریزی و مدیریت جوجه ریزی و ساماندهی خرید گوشت مرغ اردبیل افزود: این شایعات توسط افرادی غیر مطلع و سود جو صورت می گیرد تاموجبات تشویش اذهان عمومی را در جامعه فراهم آورند. البته ایشان مشخص نکردند که چه سودی از پخش این شایعه می تواند برای کسی متصور شد!
وی بیان کرد: وضعیت بازار گوشت مرغ در استان نسبتاً مناسب است و تلاش برآن است تا وضعیت تعادل در عرضه و تقاضا همچنان با مدیریت و برنامه ریزی ادامه پیدا کند.
به گفته وی، ساماندهی تولید گوشت مرغ و مدیریت جوجه ریزی در مرغداریها همانند سال گذشته و با رعایت سقف برنامه اعلامی از سوی وزارت جهاد کشاورزی به ظرفیت یک میلیون و ۷۰۰ هزار قطعه ادامه خواهد یافت تا بدین وسیله ساماندهی جوجه ریزی بتواند تعادل گر عرضه و تقاضای گوشت مرغ استان باشد.
دکتر ربانی رئیس نظارت بر بهداشت عمومی اداره کل دامپزشکی نیز در این جلسه میانگین کشتار مرغ در کشتارگاهای طیور استان را ۱۰۰ تن اعلام کرد و افزود: نظارت های بهداشتی در بالاترین سطح در کشتارگاهها رعایت می شود و تلاش تمامی مسئولین بر این است تا این ماده غذایی ارزشمند در بهترین شرایط کشتار و بسته بندی به مردم ارائه شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی اردبیل، در این جلسه مدیر شرکت پشتیبانی امور دام نیز آمادگی این شرکت را جهت خرید گوشت مرغ اعلام کرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر