صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ | ۲:۱۲ ب.ظ
0

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برقراری اولین خط پروازی اردبیل به استانبول خبر داد.

وراوی :

به گزارش وراوی به نقل از ایرنا قادر تقی زاده خبر داد: طبق هماهنگی های صورت گرفته شرکت خدمات مسافرتی مدار اقدام به عقد قرارداد با شرکت اطلس جت ترکیه به منظور برقراری پرواز چارتر بین اردبیل و استانبول کرده است.
وی با بیان اینکه نخستین پرواز مستقیم اردبیل به مقصد استانبول روز پنج شنبه ۲۹ مرداد ماه سال جاری از محل فرودگاه اردبیل برقرار می شود ، ادامه داد: پروازهای بعدی به فاصله یک هفته از هم در روزهای پنجم، دوازدهم و نوزدهم شهریور ماه در ساعت ۴:۲۰ بامداد از اردبیل و برگشت ساعت ۱۱:۳۰ به وقت استانبول برقرار خواهد بود.
وی ظرفیت هواپیمایی این پرواز را ۲۱۶ نفر عنوان کرد و افزود: برای هماهنگی ، فروش بلیت و برگزاری تور استانبول با ۳۱ دفتر خدمات مسافرتی فعال استان جلسه مشورتی برگزار می شود.
تقی زاده با تأکید بر اهمیت برقراری خط هوایی خارجی از مسیر اردبیل به ترکیه، گفت: در صورت مشارکت دفاتر و تداوم پرواز می توان در گام های بعدی نسبت به معرفی جاذبه های گردشگری استان در شهر استانبول و جذب گردشگر از این کشور اقدام کرد.
وی افزود: استانبول به عنوان یک شهر توریستی سالانه پذیرای گردشگران بسیاری از سراسر جهان است که در صورت تداوم پروازها و معرفی شایسته قابلیت های گردشگری استان اردبیل در این شهر توریستی می توان علاوه بر جذب گردشگران ترکیه ای ، گردشگران دیگر کشورها را نیز جذب کرد.
وی از برقراری تورهای استانبول توسط شرکت خدمات مسافرتی مدار به مدت شش شب اقامت و هفت روز خبر داد و گفت: در این تور، ۲۵ هتل سه ستاره تا پنج ستاره در شش نقطه استانبول توسط شرکت مذکور رزرو شده است.
وی با بیان اینکه هزینه تورها از ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال تا ۳۱ میلیون ریال تعیین شده، افزود: خدمات تور شامل خدمات ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری است.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر