صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۰:۵۸ ب.ظ
2

رئیس شورای‌ شهر سرعین گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده اعتبارات شهرداری سرعین در سال آینده به ۲۰ میلیارد تومان افزایش می‌یابد.

وراوی :

توحید دنیایی بعد از ظهر امروز (۲۵ مرداد ۹۴) در نشست خبری با اصحاب رسانه در سرعین اظهار داشت: با افزایش اعتبارات شهرداری انتظار می‌رود در حوزه عمران و گردشگری این شهرستان شاهد تحول عظیمی باشیم.
وی با بیان اینکه پارک شادی شهرستان در آینده‌ای نزدیک افتتاح می‌شود، گفت: در حوزه عمران، توسعه فضای‌ سبز و بخش گردشگری و تفریحی شهرستان اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.
رئیس شورای شهر سرعین تصریح کرد: یکی از سیاست‌های اصلی شهرداری و شورای‌شهر سرعین ایجاد زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری و شهرداری سرعین هیچ رقابتی با شهرستان‌های دیگر استان ندارد و مهم‌ترین سیاست شهرداری و شورای‌شهر رقابت با کشورهای همسایه است.
وی توسعه شهرستان‌های دیگر استان اردبیل را یکی از عامل‌های مهم توسعه این شهرستان دانست و افزود: امیدواریم با حمایت مسئولان استانی برخی موانع دست‌وپاگیر سرمایه‌گذاری در شهرستان سرعین برداشته شود تا بتوانیم شهرستان را توسعه بدهیم.
رئیس شورای شهر سرعین بیان کرد: ۱۰۰ هکتار زمین در شهرستان برای راه‌اندازی کمپ ورزشی در نظر گرفته شده است که توافقات اولیه در این راستا انجام شده ولی به دلیل برخی بحث‌های کارشناسی راه‌اندازی این کمپ با مشکل مواجه شده است.
دنیایی تصریح کرد: متأسفانه جشنواره زمستانی سرعین به دلیل بی‌برنامه بودن و بی‌مدیریتی مسئولان قبلی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین برگزار نشد و انتظار می‌رود با تغییر مدیریت در این حوزه امسال جشنواره زمستانی سرعین باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود.
نصب تابلوهای پل معلق مشگین‌شهر در شهرستان سرعین غیرقانونی است
دیگر عضو شورای شهر سرعین نیز با اشاره به نصب برخی تابلوهای تبلیغاتی پل معلق در شهرستان سرعین گفت: این امر غیرقانونی بوده و شهرداری سرعین با اتخاذ قوانین مربوطه این تابلوها را برداشته است.
محمد صبوری با بیان اینکه پل معلق مشگین‌شهر یکی از پروژه‌های بسیار بزرگ در استان اردبیل است، اظهار کرد: جشنواره پاراگلایدر به دلیل سرعت باد در شهرستان سرعین برگزار نشد.
وی با بیان اینکه توسعه شهرستان‌های دیگر استان از جمله شهرستان مشگین‌شهر سبب توسعه استان و سرعین می‌شود، گفت: در این راستا شهرستان سرعین هیچ رقابتی با سایر شهرستان‌های استان در جذب گردشگر و توسعه سرمایه‌گذاری ندارد و از توسعه شهرستان‌های دیگر استقبال می‌کند.
عضو شورای شهر سرعین ایجاد کتابخانه مرکزی اردبیل در روبه‌روی مجتمع تفریحی شورابیل را یک مشکل اساسی برشمرد و افزود: این امر گردشگران داخلی و خارجی را با مشکل مواجه کرده و در این راستا بی برنامگی بزرگی شده است.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • غیب گو
  سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۴۰
  1
  0

  بیچاره خیاو نیوز خبر نداره این کامنت رو برداشته در قالب نوشته گذاشته سایت !
 • asadpoor
  سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۰۰:۱۵
  2
  0

  پولادپاره‌هاییم ، آهن رُباست عِشقَت اصلِ همه طَلَب تو در تو طلب ندیدم خامُش کُن اِی برادر، فضل و ادب رها کن تا تو ادب بخواندی در تو ادب ندیدم ” سرعین ” این دخترکِ طناز و ملوسِ سبلان در دامان گرمابه هایش چه حسودها که پرورده و ما را خبر نداده؟؟!! ۱- گیرم که ” پل معلق ” آبستن شود و برایِ هَر شهرِ این نِصفه اُستانِ که اردبیل مینامَندَش دَه پُلچِه یِ معلق بزاید و گشاده دستانه کورسویِ امیدی باشد و آرام و قرارِ صورت هایِ جوانانِ اَفسُرده و دِل هایِ مُرده یِ خیلِ بی شمارِ بیکارانِ بیمار و رنجور که جوانیشان مصادف با میان سالیشان شده و وعده های سی و اندی ساله یِ مسئولان محلی روزهایِ نقدشان را با نسیه یِ وعده هایِ پوچ و تو خالی قمار کرده را امیدی نه آن چنان، آن گاه اگر چنین شد این چاقو بِدَستانِ بَنِر پاره کُن میخواهند زمین و زمان را جِر دهند؟؟؟!!!! ۲- فرض که منعِ قانونی ادعایی توسط عضو نازنینِ شورایِ شهرِ سرعین از ” الف تا ی ” منطبق بر متن و نَصِ صریحِ قانون اساسیِ سرعین (!) باشد در این صورت این سوال پیش می آید که آیا این امکان نبود که با سفارش دهنده یا مجریِ تبلیغاتِ شهری تماس گرفته شود و مستندِ به قانون ِفوق الذکرِ کذایی خواسته شود که سریعا نسبت به جمع آوری بنر اقدام شود و بنر در کمال امانت داری و سلامت به سفارش دهنده عودت داده شود حتی اگر یک عذرخواهی شفاهی خشک و خالی چاشنی این قانونمندی تاریخی نباشد. ۳- ” سرعین ” شاید برای بیش از ده میلیون ایرانی یک مقصد تکراری و همیشگی باشد و همین باعث شده تا استان اردبیل و حتی شمال غرب ایران از اولویت مقاصدِ تفریحی یِ خانواده هایِ اشاره شده ایرانی خارج شده باشد، در این شرایطِ شبهِ کِسادی منطقی نیست با پیش کشیدن این “ترین” زیبایِ دامنه یِ سبلان ( پل معلق) که پشت به پشت سرعین ایستاده یک تکانکی هم به اقتصاد سرعین داد و از این رهگذر گردشِ مالی استان را بالا برد. (هر چند هیچ راه ارتباطی مستقیمی بین دو شهر نیست تا یک ماشین چاقو و قمه را به عنوانِ پشتیبانیِ لُجِستیکِ ” بَنِر پاره کُن ” های سرعین بفرستیم که مبادا در مذیقه باشند.) ۴- پیشنهاد این حقیر سراپا تقصیر به ” مشکین شهرِ ” صبور این جوانمردِ سبلان و نگاه دار ِ آبروی ِدخترکانِ زیبارویِ سبلان از جمله سرعینِ ماه جبین این است که وفقِ ضرب المثل “کلوخ انداز را جواب سنگ است” سنگی به بزرگ یک بنر زیبنده و خوش گرافیک از سرعین در ورودی پل معلق نصب کنیم تا سرعین این نازبانوی سبلان ، مفخر ما مشکین شهری ها، بیش تر از پیش شناسانده شود و صد البته از اعضایِ شورای شهرمان در مشکین شهر صمیمانه بخواهیم در برابر این قانون شکنی بزرگ ما سکوت اختیار کنند. ( ! ) ۵- گزافه گویی است بیش از این ، فلذا مولانا این سخن آغازید بگذار پایانش نیز گوش بدو دهیم: گَر چِه دَهان پُر است زِ گُفتار، لَب بِبَند خاموش کُن که پیش ” حسودان ” مُنکِریم

دیدگاه شما درباره این خبر