صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ | ۴:۴۵ ب.ظ
0
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:

اسدی: پنج هتل در مشگین شهر احداث می شود

یونس اسدی در گفتگو با خبرنگاران از احداث پنج هتل در مشگین شهر در آینده نزدیک خبر داد.

وراوی :

وراوی: یونس اسدی در حاشیه افتتاح “مرکز چاپ افست” در مشگین شهر در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : به دنبال ورود زیاد مسافران و گردشگران به شهرستان مشگین شهر بحث توجه به زیرساخت ها بیش از پیش واجد اهمیت شد و بدون شک باید این امر سرعت بیشتری به خود بگیرد.

وی افزود: در بحث راه های ارتباطی بزرگراه مشگین شهر – اردبیل که با عنایت استاندار دولت تدبیرو امید بعنوان بزرگترین پروژه عمرانی در استان در حال اجراست و همچنین بزرگراه مشگین شهر -اهر که در هفته دولت کلنک زنی می شود و بزرگراه مشگین شهر به قینرجه با توجه به قرار گرفتن چند آبگرم در این مسیر از اهمیت ویژه ای برخوردار است مورد توجه است که به جد پیگیری خواهیم کرد.

رئیس سابق مجمع نمایندگان استان افزود: عدم توازن بین تعداد مسافران و مراکز اقامتی در شهرستان کاملا ملموس است و حجم مسافرت های اخیر و ورود مشگین شهر به عرصه رقابت در بخش گردشگری این خلاء را آشکار کرده است و با برنامه ریزی مناسب در خصوص افزایش ظرفیت اقامتی در شهرستان با هماهنگی و دعوت از سرمایه گذاران بزودی شاهد کلنگ زنی پنج هتل سه ستاره و پنج ستاره در مشگین شهر خواهیم بود.

وی ثبت مشگین شهر در اذهان عمومی در سطح کشور و حتی دنیا بعنوان منطقه ویژه گردشگری با قابلیت های طبیعی و تاریخی و سیاحتی را یادآور شد وگفت: به حمدالله با برنامه ریزی های منسجم که از چندین سال پیش به آن ورود کرده بودیم امروز پس از سال ها شاهد تحقق این امر مهم هستیم و بخش گردشگری مشگین شهر شاهد انقلابی عظیم شده است که در این موفقیت بزرگ بی شک مردم فهیم و قدرشناس و مهمان نواز  مشگین شهر نقش به سزایی داشته اند.

وی در خاتمه ضمن تشکر از اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و رویدادهای شهرستان بر لزوم توجه اصحاب رسانه به شناساندن بیش از پیش قابلیت های گردشگری مشگین شهر تاکید کرد.

منبع : سایت خبری تحلیلی وراوی

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر