صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ | ۵:۵۲ ب.ظ
0

یونس اسدی در حاشیه بازدید ازپروژه مدرسه منوچهری( تیزهوشان یاس) که توسط خیر مشگین شهری در حال اجراست بر لزوم تسریع در اتمام این پروژه تاکید و گفت: تا مهرماه امسال این مدرسه به بهره برداری می رسد.

وراوی :

وراوی: یونس اسدی به همراه برخی مسئولان شهرستانی از پروژه مدرسه منوچهری ( تیز هوشان یاس) که با هزینه شخصی خیر مشگین شهری در حال اجراست بازدید کرد.
وی در حاشیه بازدید ،  پروژه یاد شده را از نظر ساخت بسیار با کیفیت خواند و اظهار داشت : در انجام این پروژه بحث استفاده چند منظوره لحاظ شده است که در اسکان دهی مسافران بسیار حائز اهمیت است.

اسدی افزود: انجام این پروژه در عرصه آموزشی خدمتی برای شهرستان است و ما موظفیم بدون توجه به مسایل سیاسی از این حرکت ها حمایت کنیم کما اینکه در بخش گردشگری و سرمایه گذاری آماده حمایت از همه افراد طالب در این امر هستیم و بارها اعلام کردیم که از هیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد و به هیچ عنوان مسایل سیاسی و سلایق سیاسی را به این بحث خلط نخواهیم داد.

یونس اسدی با اشاره به عدم آماده بودن محوطه مدرسه و لزوم به بهره برداری رسیدن آن تا مهرماه امسال و بحث مشکلات پیمان سپاری بر اتمام هرچه سریعتر محوطه سازی آن تاکید کرد.

رحیم موذن زاده مشاور پروژه مدرسه منوچهری نیز در این باره اظهار داشت: هر حرکتی که در راستای اعتلای شهرستان و خدمت رسانی به مردم باشد  مورد حمایت و اقبال نماینده تلاشگر و محبوب شهرستان آقای یونس اسدی است و این سلیقه شخص ایشان که بدون توجه به مسایل سیاسی از هر حرکتی حمایت می کند قابل ستایش است چرا که موجب اعتلای شهرستان می شود.

وی در خصوص ساخت پروژه به خبرنگاران گفت: این پروژه در محل مدرسه منوچهری سابق که به داش مدرسه معروف است در مساحت ۱۸۰۰ متر مربع که هزینه آن توسط خیر مشگین شهری آقای فتح الهی پرداخت شده در سه طبقه با معماری سبک قدیمی و استفاده از مصالح مرغوب در عرض یک و نیم سال ساخته شده که بیش از ۱۲ میلیارد ریال تا کنون هزینه شده است .

وی ادامه داد در خصوص محوطه سازی مدرسه با پیگیری های یونس اسدی مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته است که بزودی عملیات اجرایی آن شروع شده و تا مهرماه به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: سایت خبری تحلیلی وراوی 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر