صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ | ۱:۳۶ ب.ظ
0

درگیری بین محیط زیست استان اردبیل با شهرداری مرکز استان بالا گرفت به طوری که هر دو این مجموعه اقدام به حرکت انتقام‌جویانه کردند.

وراوی :

در حالی محیط زیست استان اردبیل با تذکرهای قبلی و اخطاریه‌هایی که به شکل مکرر صادر کرده، اقدام به تعطیلی کارخانه آسفالت شهرداری اردبیل کرده است که در نقطه مقابل شهرداری نیز دیشب ساختمان موزه تاریخ طبیعی محیط زیست را پلمپ کرده و امروز نیز اقدام به تخریب محوطه خروجی پارکینگ محیط زیست کرده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل در این زمینه اظهار کرد: ما کارخانه آسفالت شهرداری اردبیل را بعد از چند بار تذکر دادن و اخطاریه به دلیل آلایندگی تعطیل کردیم و برای این کار خود نیز مستندات قانونی داریم.

سید رضا موسوی افزود: ما نه تنها برای شهرداری اردبیل بلکه برای سایر شهرداری‌ها نیز که کارخانه آسفالت آنها آلایندگی‌هایی را به دنبال داشته اخطارهایی را داده‌ایم و در نهایت با دستور قضایی اقدام به تعطیلی کارخانه آسفالت کردیم.

وی یادآور شد: شهرداری نیز به دنبال این اقدام قانونی صورت گرفته از سوی محیط زیست در یک حرکت غیرقانونی و نامعلوم دیشب ساختمان موزه طبیعی را پلمب کرده و نسبت به لاک و مهر کردن این موزه به دلیل تخلف اضافه بنا که برای ما نیز نامعلوم است، اقدام کرده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل بیان کرد: ما متوجه شدیم که شهرداری اردبیل بدون دلیل اقدام به تخریب محوطه خروجی پارکینگ اداره کل محیط زیست کرده که این حرکت شهرداری نیز برای ما جای تامل داشت.

موسوی گفت: باید اعلام کنم که ما به شکل قانونی اقدام به تعطیلی کارخانه آسفالت به دلیل آلایندگی کردیم اما از این حرکت انتقامی شهرداری اردبیل واقعا اطلاعی نداریم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر