صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۶:۰۴ ب.ظ
0

اداره محیط زیست مشگین شهر به ریاست آقای دهقانی جزو کم حاشیه ترین ادارات است که به دور از هرگونه بحث سیاسی، سلامت مردم را با هیچ ثمنی معامله نمی کند. از این رو در مرداد ماه امسال 3 اخطاریه به شرکتهایی که محیط زیست را تهدید می کنند ارسال کرده است.

وراوی :

به گزارش روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست مشگین شهر ، حسین دهقانی رئیس حفاظت محیط زیست مشگین شهر گفت :در مرداد ماه سال جاری طی پایش های زیست محیطی بعمل آمده از صنایع فعال حوزه استحفاظی شهرستان مشگین شهر ۳واحد صنعتی – تولیدی – خدماتی دارای آلایندگی زیست محیطی بوده که جهت رفع نواقصات اخطاریه زیست محیطی برای واحدهای مذکور صادر گردید.

رئیس حفاظت محیط زیست مشگین شهر تاکید کرد : این واحدها با ایجاد آلودگیها ضمن تخریب محیط زیست موجبات تهدید سلامت و بهداشت واحدهای همجوار را فراهم کرده اند.

این واحدها بایستی اقدامات زیست محیطی لازم  را در دستور کارخود قرار دهند و قبل از اتمام مهلت اخطاریه ، این واحد ها بایستی مستندات خود را ارایه و نیز نسبت به رفع مشکلات زیست محیطی و بهسازی سیستم اقدامات لازم را بعمل آورند در غیر اینصورت با اقدامات قانونی مواجه خواهند شد.

گفتنی است این اخطاریه های در مورد آتش زدن پسماندها در محوطه کارخانه کبریت سازی، دپوی فضولات طیور در نزدیکی جاده  اردبیل – مشگین و مسدود نمودن مسیل توسط نگین بتون  و تخلیه پساب به داخل مسیل بوده است.

سایت وراوی امیدوار است کارنجاتی که اخطاریه به دست آنان رسیده است اقدام به رفع مشکلات زیست محیطی نمایند تا با اقدامات قضایی مواجه نشوند. لازم به ذکر است چند روز پیش  یک کارخانه آسفالت سازی در شهرستان اردبیل به دلیل عدم توجه به اخطاریه های زیست محیطی توسط محیط زیست اردبیل پلمپ شد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر