صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۶:۴۴ ب.ظ
0

در مراسمی با حضور مدیران، معلمان و اولیای دانش‌آموزان از برترین‌های کنکور اردبیل که رتبه زیر هزار را کسب کردند، با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

وراوی :

در این مراسم که عصر امروز در کانون عصمت اردبیل برگزار شد، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار کرد: در کنکور سال گذشته ۳۸ نفر و امسال با یک جهش مناسب ۵۴ نفر از دانش‌آموزان این استان حائز رتبه زیر هزار شدند.

صابر سپهری تصریح کرد: ۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان این استان نیز رتبه زیر هزار منطقه‌ای را کسب کردند که این موفقیت‌ها در سایه تلاش معلمان، مدیران و اولیای دانش‌آموزان به دست آمده است.

وی گفت:‌ برای اولین بار ۱۸ نفر از دانش‌آموزان سال سوم متوسطه این استان موفق شدند معدل ۲۰ را کسب کنند تا به جمع باشگاهی‌های ۲۰ ملحق شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: در اعلام نتایج نهایی کنکور و رتبه‌بندی استان‌ها قطعاً استان اردبیل جایگاه بهتری را نسبت به سال‌های گذشته کسب می‌کنند که قطعاً این موفقیت‌ها زمینه توانمندی بیشتر استان و دانش‌آموزان موفق را نمایان می‌کند.

سپهری در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در کنار دانش‌آموزان موفق رشته‌های نظری، دانش‌آموزان فنی و حرفه‌ای و کار و دانش ما نیز در مسابقات علمی و کاربردی هنرستان‌های کشور رتبه‌های ممتاز ملی را به دست آوردند که سه نفر از این دانش‌آموزان رتبه اول کشوری و دو نفر دیگر نیز مقام‌های دومی و سومی را به دست آوردند.

وی با تبریک این موفقیت دانش‌آموزان از همراهی خانواده‌ها و اولیای آنها قدردانی کرد و ادامه داد: تلاش ما بر این است تا تمرکز رشته تحصیلی دانش‌آموزان و جذب آنها به یک رشته خاص جلوگیری کرده و امکان تحصیل در رشته‌های مختلف برای دانشجویان فراهم آمده و امکان بهره‌گیری بیشتر از این توانمندی‌ها نیز به وجود آید.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر